Poďte si vyskúšať novinky Harley-Davidson!

Motocykel Harley-Davidson Sportster® Forty-Eight®

Až 23 motocyklov, tri zastávky v SR a navyše – skúšobné jazdy zdarma! Značka Harley-Davidson vyráža opäť po roku so svojimi motocyklami medzi ľudí. Špeciálny kamión s 23 motocyklami H-D jazdiaci naprieč Európou cez 14 krajín sa zastaví v rámci tohtoročnej Harley on Tour aj na Slovensku a to hneď na troch miestach.

Zabudnite na stres a každodenné povinnosti a začnite si užívať! Podujatie s názvomhot slovensko Harley on Tour je k tomu ideálnou príležitosťou. Dva dni plné silných strojov, burácajúcich motorov a výjazdov na motocykloch Harley-Davidson úplne zdarma – presne taký je koncept turné Harley-Davidson Harley on Tour, na ktorom sa širokej verejnosti približuje motorkársky štýl a ponúka možnosť otestovať stroje H-D na vlastnej koži.

Prvou zastávkou tour je Bratislava, kde bude kamión plný motocyklov v sobotu 2. a v nedeľu 3.júla. V ďalších týždňoch sa zastaví 9. a 10.júlaBanskej Bystrici a svoju slovenskú časť turné zakončí 16. a 17. júlaPrešove, kedy bude súčasťou víkendu aj koncert americkej legendy Megadeth.

Rezervovanie skúšobnej jazdy je možné prostredníctvom formulára na www.harley-davidson.sk a vzhľadom na veľký záujem o všetky zastávky tour je vhodné sa registrovať čo najskôr. Každý záujemca si vyberie preferovaný dostupný model a čas jazdy, ktorý mu bude finálne potvrdený emailom alebo na zadanom telefónnom čísle pri registrácii. Pre absolvovanie skúšobnej jazdy je potrebné mať pri sebe dva doklady totožnosti – občiansky preukaz a platný vodičský preukaz skupiny A na veľký motocykel.

Na každej zastávke Harley on Tour bude pripravených 23 motocyklov z celej modelovej rady Harley-Davidson. Tento rok bude 9 modelov touringovej rady, čo je najviac v histórii podujatia a kompletne bude zastúpená aj rada Dark Custom, vrátane aktuálnych modelov H-D Iron 883 a H-D Forty-Eight. Je to skvelá možnosť, ako si počas jedného alebo dvoch dní vyskúšať viac motocyklopv H-D a zistiť, aký človeku najviac vyhovuje,“ vysvetľuje Michal Fric, marketingový manažér Harley-Davidson pre strednú a východnú Európu.

 

Text: Martin Benkovič, foto: archív LPM