Predstavujeme vám najvhodnejšie dary pre skutočných mužov

Veľké a malé, brutálne a romantické, neodolateľné alebo jednoduché, no praktické. Aj keď sa to niekedy z ich povahy a neoblomného správania tak nejaví, muži potrebujú pozornosť tiež. Spôsobov, ako im ju prejaviť je niekoľko. Partnerka láskou a priatelia, známi alebo blízki, darom. V prípade pánov je to ale často omnoho náročnejšie. Ako to zvládnuť, vám povieme my.

 

Prečo je to tak náročné?

S kvetmi si asi veľa srandy neužijete, mužom tieto pekné a živé veci moc nehovoria, teda aspoň väčšine z nich. Muži oceňujú praktickosť a reálne využitie daru, pričom si občas potrpia na luxusnejší dizajn. Neprejavujú svoje emócie, nehovoria, čo majú najradšej a potom je pre druhú stranu výber vhodného daru naozaj náročný. Aby ste nepohoreli, inšpirujte sa.

Sledujte jeho záľuby

Prečo by to nemohlo byť náradie, rybárske prúty, fitness darčeky, športové oblečenie, hodinky, portrét, poznámkový blok pre vyťaženého manažéra, perá, skok z padáku alebo kreatívne vtipné tričko, aké nemá nikto iný. Choďte na to logicky. Všetko to závisí od jeho záujmov, práce a vecí, ktoré rád robí.

Slová z fotografie

Niekedy sú slová zbytočné a nakoniec vyjadriť myšlienku a konkrétnu emóciu môžete aj inak a originálnejšie. Prezentujte sa obrazom a fotografiami, ktoré majú v sebe nádych nostalgie. V originálnom ráme a pod sklom to môže vyzerať naozaj dokonale

Skúste sa opýtať

Nie je to priam ideálna cesta, ale keď nemáte inú možnosť, možno by vám to mohlo pomôcť. Rovno sa opýtajte, čo by obdarovaný chcel a potreboval. Ani vaše snubné prstene nevyberáte vždy a striktne sami, je to len na vás a vašich možnostiach, čo závisí od toho, ako dobre sa s dotyčným mužom poznáte.

Väčšina mužov miluje informačné technológie, elektroniku a moderné spotrebiče, ktoré im do domácnosti dnes už zakúpite za naozaj lacný peniaz. Nakoniec je dôležité aj úprimné potrasenie rukou a srdečné prianie, ktoré je dôkazom toho, že ste ani tento rok na svojho priateľa nezabudli.

Foto: Shutterstock