Rýchlo a zbesilo 8. sa blíži!

Megaúspešný hollywoodsky trhák Rýchlo a zbesilo, pôvodne venovaný extrémne upraveným automobilom a ich akčným majiteľom a sexi majiteľkám, sa pomaly prepracoval na úroveň najlepších akčných filmov. Na jar 2017 príde do kín už jeho ôsme pokračovanie a my vám už teraz ponúkame pohľad na oficiálny trailer, ktorý vás zaručene priláka do kín.

 Okrem množstva rozbitých áut sa krachu tento krát nevyhne ani rodinný zväzok hlavnej postavy celej série – Vina Diesela alias „Dom Toretta“. Jeho protivníkov si zahrali skvelí akční hrdinovia Dwayne „The Rock“ Johnson a Jason Statham.fast-8

Role zloducha, alebo lepšie povedané zlodušky, sa zdarne ujala Charlize Theron. Jej úloha Femme fatale ,Cipher´ je vo filme s názvom „Fast & Furious 8“ skutočne chaotická a čo je najviac prekvapujúce – podpory sa jej dostane práve od „Doma“, ktorý sa otočí chrbtom k svojej rodine.

Nový trailer ukazuje, ako ,Dom´ podrazí svojho parťáka ,Hobbsa´ (Dwayne Johnson), ktorý skončí vo väzení priamo so svojim starým sokom ,Shawom´ (Jason Statham).

Aby zvyšok rodiny dokázal zastaviť ,Cipher´ s ,Domom´, musia sa voľky-nevoľky spojiť fast-8-2práve so ,Shawom´. Ako je už z prvej ukážky jasné, ôsme pokračovanie nebude v ničom zaostávať za predošlými časťami série Rýchlo a zbesilo. Práve naopak – naháňačka obrneného transportéra s ponorkou tu rozhodne ešte nebola!

Hoci si v tejto časti museli producenti vystačiť bez Paula Walkera, veríme že aj tento diel sa u fanúšikov ujme.

Do kín sa najnovší diel série Rýchlo a zbesilo dostane 14. apríla 2017.

Oficiálny trailer: