Šťastné trináste pre Miss Universe

Hlavnú cenu pre Miss Universe Slovenskej republiky 2017 – Mercedes-Benz Triedy A, spolu s dvanástimi finalistkami tejto súťaže predstavili médiám v centre vozidiel s hviezdou v znaku pri bratislavských Zlatých pieskoch.

„Verím, že víťazke prinesie šťastie, aj keď je to v poradí trináste vozidlo, ktoré sme pre súťaž v rámci dlhodobej spolupráce venovali“, uviedol k tohtoročnej hlavnej cene generálny riaditeľ spoločnosti Mercedes-Benz Slovakia Ing. Andrej Glatz.

Účastníci podujatia si následne zvolili svoju favoritku: Miss Média, ktorou sa stala súťažiaca číslo 8: dvadsaťjedenročná Banskobystričanka Vladimíra Luttyová. Okrem prvého z deviatich titulov udeľovaných v rámci celej súťaže získala tiež víkendový pobyt v Rajeckých Tepliciach v prezidentskom apartmáne Aphrodite Palace.

Ako informovala prvá slovenská Miss Universe a riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová, tohtoročné finalistky mali dôslednú prípravu, vrátane jázd na hviezdnych vozidlách. Hlavnú cenu pre Miss Universe SR Mercedes-Benz Triedy A, tak víťazka určite s prehľadom zvládne.

 

Finále 19. ročníka slovenskej Miss Universe sa uskutoční v sobotu 21. októbra 2017 v priamom prenose prvého programu RTVS z Bratislavského hradu (začiatok o 20,20 h).