TELEFÓN AKO KLENOT, alebo – DOPRAJTE SI TO NAJLEPŠIE

Doprajte si to najlepšie

V dnešnej dobe, v ktorej sa elektronika prebojovala na všetky polia každodenného života, je ťažké sa od ostatných odlíšiť niečím tak obyčajným, ako je mobilný telefón. Čo ponúka dnešný svet smartfónov a s akými telefónmi budete na špičke technológií?

Požiadavky zákazníkov na smartfóny sa rok od roku zvyšujú. Lepšie fotoaparáty, výkonnejší hardware, plynulejšie prostredie, ale taktiež „niečo“ naviac. Nestačí byť len dobrý, aby ste klientelu zaujali, musíte byť najlepší. Pozrime sa na ťahúňov trhu a na ich špičkové mobilné telefóny, ktoré splnia nároky aj tých najnáročnejších.

iPhone – stálica luxusu a elegancie
Apple si vždy zakladal na precíznej výrobe svojich modelov s označením iPhone. Dnes na iPhoneoch skutočne nenájdete veľa plastov, ako tomu býva pri lacných modeloch. Na starších telefónoch, ktoré sú však stále výkonné, nájdete najčastejšie eloxovaný hliník a z prednej strany samozrejme tvrdené sklo. Nové modely, počínajúc iPhone 8, až k najnovším iPhone Xr, Xs a Xs Max, ponúkajú predovšetkým tvrdené sklo a bezrámový displej. K svojmu iPhoneu si navyše môžete prikúpiť aj luxusné kryty zo silikónu, alebo z kvalitnej kože. Čo sa týka hardware, očakávajte od iPhone len to najlepšie. Staršie modely, napríklad iPhone 6s, 7 alebo SE majú stále dostatok sily pre všetky každodenné úlohy, čomu napomáha taktiež skvelo odladený software iOS. Pokiaľ teda túžite po telefóne, ktorý s vami vydrží, a stále bude vyzerať reprezentatívne, siahnite po ňom.

iPhone - DOPRAJTE SI TO NAJLEPŠIE
iPhone
DOPRAJTE SI TO NAJLEPŠIE
Samsung Galaxy A9

Pre nadšených fotografov
Trendom poslednej doby je bez debaty pridávanie fotoaparátov do mobilných zariadení. Klasickým kompaktom tak už odzvonilo a nahrádzajú ich práve chytré telefóny. Samsung teraz prichádza s modelom Galaxy A9, ktorý má ako prvý na svete štyri zadné fotoaparáty, ktorým nechýba ani teleobjektív a širokouhlá kamera. Hlavný objektív má 24 Mpx a svetelnosť f/1.7, druhý je teleobjektív s 10 Mpx, ktorý poslúži pre dvojnásobný optický zoom, tretí potom už zmieňovaný širokouhlý fotoaparát so záberom 120°. Poslednou štvrtou kamerou je objektív s 5 Mpx, ktorý slúži na zaostrovanie. S takouto výbavou, môžete váš kompakt pokojne zahodiť do koša.

DOPRAJTE SI TO NAJLEPŠIE
Samsung Galaxy A9

Pozornosť púta aj nový  Huawei Mate 20 Pro. Ten má tri fotoaparáty umiestnené do štvorca a štvrtým prvkom je prisvetľovacia dióda. Hlavný snímač disponuje rovno 40 Mpx a svetelnosťou f/1.8.

V prípade, že ste milovníkmi selfie fotografií, pozrite sa aj na klenot menom Huawei Nova 3, ktorý je osadený predným duálnym fotoaparátom, ktorého hlavný snímač má 24 Mpx.

Doprajte si to najlepšie
Huawei Nova 3
Doprajte si to najlepšie
Huawei Mate 20

 

 

 

 

 

 


Manažér a legenda v jednom – Samsung Galaxy Note9
Potrebujete pracovný telefón, ale stále vám záleží na jeho vzhľade? Telefóny Samsung Galaxy Note sú tu s nami už od roku 2011 a roky skúseností s ich výrobou dajú poznať, že v rukách držíte skutočnú legendu.

Najnovší model Samsung Galaxy Note9, sa rovnako ako jeho predchodcovia pýši perom S Pen, ktoré je zasadené do tela telefónu. Vďaka nemu môžete zahodiť blok aj pero a písať priamo na obrí 6,4″ displej. S Pen je k telefónu Samsung Galaxy Note9 pripojený cez Bluetooth, takže vďaka peru môžete ovládať taktiež spúšť fotoaparátu. Samozrejmosťou pri Note9, ako super výkonného telefónu pre manažérov, je obrovská výdrž batérie, ktorú možno dobíjať aj bezdrôtovo.

Zdroj: MiB