TOP TREND MUST HAVE: Gril, ktorý vie nielen grilovať, ale aj priecť a údiť

Gril Weber

S kotlovými grilmi Weber sa na celom svete griluje už viac ako 65 rokov a sú klasikou, po ktorej je čoraz väčší dopyt. Výnimočnú kvalitu, 10-ročnú záruku a skvelé vychytávky, ktoré z grilovania robia jedinečný zážitok, ocenia všetci milovníci grilovania. A tohtoročnú novinku budú zbožňovať ešte viac – je tu vylepšená – 3-v-1 – verzia legendárneho grilu: Weber Master-Touch Premium, ktorý dokáže grilovať, piecť a aktuálne aj údiť.

Dnes veľmi obľúbené pomalé pečenie Low & Slow či údenie je v novom, jedinečnom grile Weber Master-Touch Premium zaistené vďaka prstencu na brikety Char-Ringu s nerezovým difuzérom, ktorý drží palivo pekne pohromade a difuzér tlmí jeho žiar. Mäso tak možno pripravovať pri nízkej teplote, pomaly a dlho, a zabezpečiť si unikátny gurmánsky zážitok – napríklad z trhaného bravčového, šťavnatého kuraťa či v ústach sa rozpadávajúcich, jednoducho dokonalých, rebierok.

Vylepšenia dostali aj prieduchy, ktoré sú teraz nastaviteľné v závislosti od použitej metódy grilovania. Masívny poklop dokonale udržiava vnútornú teplotu a po otvorení drží sám, takže máte voľné obe ruky. Teplotu vám ustráži grilovacia sonda iGrill3, takže sa môžete pokojne venovať inej činnosti.

O držiaku na túto sondu iGrill ani nehovoríme, ten je samozrejmou súčasťou tohto dnes už legendárneho grilu, podobne ako rošt s odnímateľným stredom, ktorý môžete nahradiť napríklad panvicou, hrncom alebo iným doplnkom z množstva komponentov Gourmet BBQ Systému od firmy Weber a urobiť si aj polievku, pukance či vafle.

Ak chcete ikonu, vďaka ktorej budete mať v jednom grile ukrytú celú kuchyňu, siahnite po novom Weber Master-Touch Premium v prevedení 3v1 – pre perfektné grilovacie zážitky!