Veselú Veľkú noc v znamení jemnej radosti

V noši malý zajačik, niesol vajíčka a korbáčik…
S príchodom Veľkej noci nám dáva príroda na vedomie, že nás konečne čaká tá farebnejšia časť roka. Medzi ikonické symboly týchto kresťanských sviatkov patrí, vrátane hojne prestretého stola, aj veľkonočný zajačik, ktorého úlohou je tajne roznášať vajíčka – najlepšie tie čokoládové. Vedeli ste, že deti hľadali zatúlané vajíčka
už v 17. storočí? Zapojte ich do vajíčkobrania aj tento rok a doprajte im moment prekvapenia, keď si čokoládového zajačika plného najjemnejšej alpskej čokolády sami poctivo nájdu.
Milka Bunny dostupný v 45g balení. Cena  1,19€.

Ak nemáte  maľované, dajte aspoň s čokoládou
Vajíčka všeobecne symbolizujú život, plodnosť aj úrodu – skrátka všetko nové, čo nevyhnutne patrí k jarným mesiacom. Či už maľované, s čipkou, alebo napríklad čokoládové, sú neodmysliteľnou súčasťou Veľkej noci. Zaraďte tohto roku do programu tradičné vajíčkobranie a nádielku v podobe originálnych vajíčok Milka Funny Egg s chrumkavými čokoládovými kúskami veľkonočným koledníkom šibalsky poschovávajte. Nájdu schovanú nádielku doma v košíku alebo ukrytú na záhrade?
Milka Funny Egg dostupné v 50g balení. Cena 1,49.

Čokoládové vajíčka namäkko
Ak plánujete tohto roku stráviť Veľkú noc mimo ruchu veľkomesta, nenechajte sa zaskočiť veľkým počtom veľkonočných koledníkov. Ak nestíhate vajíčka nafarbiť a ozdobiť, netrápte sa a ponúknite im bohatú nádielku v podobe Milka Egg´n´Spoon, o ktorú sa môžu rozdeliť. V balení totiž nájdu hneď štyri čokoládové vajíčka z jemnej mliečnej Milka čokolády plnenej lahodnou krémovou penou. Zvolíte tradičnú príchuť Milk Creme, alebo siahnite po náplni doplnenej o obľúbenú sušienku Oreo?
Milka Egg´n´Spoon Milk Creme dostupné v 136g balení. Odporúčaná cena 4,05 €.
Milka Egg´n´spoon Oreo dostupné v 128g balení. Odporúčaná cena 4,05 €.

Veľkonočné zvieratká s čokoládovou nádielkou

S príchodom Veľkej noci môžeme považovať jar za oficiálne zahájenú. Slnečné lúče je cítiť nielen v prevoňanom vzduchu, ale odrážajú sa aj do vody a pôdy. Vedieť tak o sebe dávajú aj zvieratká, ktoré spoločne s nami vítajú prebúdzajúcu sa prírodu, ktorá hrá všetkými farbami. Vykúzlite veľkonočným koledníkom úsmev na tvári a dovoľte im v rámci vajíčkobrania nájsť veľkonočného zajačika, kuriatko alebo kravičku schovaných v prírode. Každé z plyšových zvieratiek v taštičke ukrýva bohatú sladkú nádielku v podobe Mini Eggs, Oreo tyčinky a dvoch čokoládových kravičiek.

Milka Plushes dostupné v 96g balení. Odporúčaná cena 6,99 

Zdroj: Nikol M.