Vianočná nádielka od HEINEKEN Slovensko

Záver roka je o výnimočných chvíľach, kedy si chceme dopriať niečo špeciálne. S blížiacimi sa vianočnými sviatkami preto spoločnosť HEINEKEN Slovensko opäť pripravila bohatú nádielku, ktorú ocení každý milovník dobre vychladeného piva.

Limitovaná edícia Zlatý Bažant ’73, špeciál od Martineru či osvedčená klasika v podobe krušovickej „dvanástky“ a obľúbených radlerov. K vianočným dobrotám si aj tento rok môžeme dopriať pohár vychladeného piva podľa svojej chuti. HEINEKEN Slovensko už tradične prináša na trh originálne produkty, pripravené špeciálne pre obdobie vianočných sviatkov.

Zlatý Bažant ’73
Obľúbený Zlatý Bažant ’73, výnimočný dlhým až 6-týždňovým varením a príjemnou vyššou horkosťou, si aj počas tejto zimnej sezóny pripravil dve inovácie. Zákazníci ho nájdu v dvoch nových, štýlových baleniach:

Limitovaná zimná zberateľská edícia
Zimnou sezónou, ktorej vládnu lyžovačky a pobyty v horách, je inšpirovaný aj zimný  dizajn plechoviek piva Zlatý Bažant ’73. Na pulty obchodov tak prichádza  v novej limitovanej zberateľskej edícii plechovky, inšpirovanej tatranskými štítmi a  zimnou rekreáciou.

Vychutnajte si zaslúženú odmenu po lyžovačke, či relax pri kozube na chate. Limitovanú zimnú zberateľskú edíciu plechovky piva Zlatý Bažant ’73 nájdete v obchodoch za nezmenenú odporúčanú cenu 1,04 €.

Darčekové balenie Nádielka 73
Dary trvalej hodnoty potešia nejedného milovníka piva, a o to viac v zimnom období. V sviatočnom balení Nádielka ’73 sa okrem dvanástich 500ml plechoviek piva ukrýva aj typický vianočný darček – pár štýlových ponožiek Zlatý Bažant ’73, vyrobených v závode na Slovensku. Sviatočné leňošenie tak bude mať s vychladeným ležiakom Zlatý Bažant ’73 nový rozmer. Balenie Nádielka ’73 nájdete v obchodoch za odporúčanú cenu 9,99 €.

Martiner Granát
Špecialita čaká na milovníkov piva aj v obľúbených prevádzkach. Martiner prináša počas zimného obdobia špeciálne pivo Granát, ktoré si už minulý rok našlo množstvo fanúšikov. Pivo je inšpirované pivovarníckou históriou Turčianskeho pivovaru zo začiatku 20. storočia, jeho názov a polotmavá farba vychádzajú zo slávneho českého granátu – drahokamu ohnivej farby.

Tento ležiak plnej chuti sa vyznačuje vyváženou chmeľovou horkosťou podobnou pivu Martiner 12%. Je vyrobený zo 4 druhov sladov – najväčšiu časť tvorí bavorský slad, vďaka ktorému má tento špeciál chuť obohatenú jemným karamelovým podtónom a typickú medenú až jantárovú farbu. Matiner Granát sa naráža tradične na sv. Martina (11. novembra). Zoznam prevádzok, ktoré ponúkajú tento špeciál, je dostupný na www.martiner.sk

Krušovice 12%
Krušovická „dvanástka“ je kráľovskou voľbou medzi krušovickými pivami. Dlho doznievajúci, excelentný ležiak českého typu sa vyznačuje výraznou horkosťou, plnou sladovou chuťou aj vôňou a sýtou zlatou farbou. Kráľovská 12% je priam stvorená pre tých, ktorí uprednostňujú horké pivo. Maloobchodná odporúčaná cena za 4pack je 3,84 Eur.

Zlatý Bažant Radler 0,0%
Obľúbená klasika Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavá višňa a Tmavý citrón vás prenesú do teplých letných dní. A to nielen vďaka svojej chuti, ale aj vďaka 100% prírodnému zloženiu s menším obsahom cukru ako v tradičných kolových nápojoch. Doprajte si chuť leta, kedykoľvek budete chcieť. Dostupné sú za odporúčanú cenu 0,95 Eur.

Heineken 330ml
Heineken je jediné pivo predávané v 192 krajinách sveta. Jeho príjemná vyvážená chuť, číra farba a jedinečná sviežosť z neho robia obľúbený ležiak s históriou už od roku 1873. Studené, svieže, kvalitné, také je pivo Heineken. Odporúčaná cena Heineken 330 ml je 1,05 Eur.

Zdroj: Marta T.