Videli ste už čosi také? Hotel v oblakoch!

Od prvého okamžiku, keď vstúpite na jeho palubu, užívate si služby špecializovaného tímu Four Seasons Private Jet. Umožní vám sedieť, odpočívať a užívať si každú chvíľu naplno – behom letu aj behom tých, ktoré strávite mimo vzdušný priestor.

 

All–inclusive cestovanie

Súčasťou servisu je 24-hodinový concierge asistent, osobný cestovný sprievodca, palubný šéfkuchár, lekár a tímom Four Seasons špeciálne trénovaná posádka. Ráno sa prebudíte s vašou obľúbenou čerstvou kávou vedľa lôžka a čakať vás bude zaistené vízum aj osobný vodič, ktorý vás odvezie na naplánovaný výlet do úžasných lokalít na trase lietadla.

 

Interiér v duchu klasiky Four Seasons

Kabína je koncipovaná ako prvá trieda a to v celom lietadle. Všetky sedadlá spĺňajú tie najvyššie požiadavky na pohodlie, design a relax behom cesty. Od vyvoňaného interiéru parfumami značky Bvlgari až po servírovanie šampanského Dom Perignon Vintage 2004. Každý pasažier má k dispozícii svoj osobný  iPad a taktiež osobné lôžko s dĺžkou dva metre pre maximálny komfort.  Na palube jednoducho nájdete vyhlásené exkluzívne služby a pohodlie, ktorými sa preslávila sieť hotelov Four Seasons po celom svete.

 

8 zemí za 24 dní

Nezabudnuteľná cesta sa začína v americkom Seattli, pokračuje do Kyota, ďalej na Bali, Seychely, cez Rwandu, Marrakech, Bogotu, Galapágy a končí sa v Orlande. Za cenu od 138 000 dolárov sa dostanete na miesta, ktoré sa inak v tomto čase nedajú stihnúť. A už vôbec nie na úrovni cestovania, ktorú ponúka jedine Four Seasons Private Jet. Naviac ponúka v každej destinácii jedinečný pohľad na miestnu krásu a kultúru. V Rwande navštívite so sprievodcom prales, na Galapágach sa preveziete súkromnou loďou po stopách Charlesa Darwina, v Bogote vyskúšate lekcie tanca, alebo  v Kyote si vychutnáte súkromnú večeru pripravenú tradičnými gejšami. A to všetko s vaším osobným sprievodcom…