Výnimočný koňak na oslavu výročia: Rémy Martin XO pre filmový festival v Cannes

Pri príležitosti 70. ročníka filmového festivalu v Cannes značka Rémy Martin, ktorá je už po štrnásty krát za sebou exkluzívnym partnerom festivalu, predstavuje svoju výnimočnú limitovanú edíciu koňaku XO.

 

Darčeková kazeta, v ktorej je fľaša uložená, si pohráva so svetlom a tieňmi na čierno-zlatom podklade. Táto edícia odhaľuje eleganciu, krásu a kúzlo, ktoré sú blízke filmovému umeniu aj značke Rémy Martin.

Edícia XO, poprášená hviezdnym prachom, sa predstavuje ako hviezda mnohých talentov. Ikonický koňak Rémy Martin XO, vyrobený z eaux-de-vie starých až 400 rokov, má jedinečný charakter. Stačí jedna fľaša, aby ste pochopili podstatu mimoriadne starého koňaku, ktorý sa hlási k moderným štandardom.

Remy Martin XO rozdráždi vaše zmysly svojou štedrosťou a explóziou vybraných a vybrúsených tónov. Intenzívna harmónia jantárovej farby ponúka  oslnivú chuť, jemnosť a sofistikovanú krásu. Jej aróma bielych kvetín a chuť s akcentami sliviek, fíg a kandizovaných pomarančov dopĺňa jemná príchuť škorice a čerstvo strúhaných lieskových orieškov.

Špeciálny koňak, ktorý vďaka svojej noblese patrí na červený koberec, je  k tejto významnej príležitosti zabalený do nové dizajnérskej fľaše, ktorá je uložená v lesklom čiernom kartóne pripomínajúcom filmové cievky. Fľaša ako by sedela na zlatom tróne, podobne ako slávna Zlatá palma z Cannes. Darčeková kazeta bola navrhnutá výlučne pre filmový festival Cannes 2017. Z jednej strany boxu svietia na fľašu „svetla reflektorov“, na druhej strane sú vo forme plagátu uvedené mená jej majstrov vinárov, režiséra (riaditeľa) a producenta (výrobcu) tohto výnimočného produktu.

Limitovaná edícia Remy Martin XO Cannes bude dostupná za cenu zhruba 150 eur.