Ako si užiť kultúru a šport v bezpečí domova?

Ak ste milovníkom športových zápasov, filmovým fajnšmekrom alebo vašu dušu napĺňa hudba, potom práve v domácich podmienkach oceníte najmä kvalitný obraz a zvuk. Domáci zážitok môžete podporiť a posunúť na vyššiu úroveň vďaka moderným technológiám, ktoré ponúkajú výrobcovia domácej elektroniky.

POCIT SKUTOČNÉHO ZÁŽITKU
Ako na javisku sa ocitnete s modelom OLED televízora TX-GZ2000 od značky Panasonic. Zobrazovací panel OLED s natívnym ultravysokým rozlíšením 4K Ultra HD poskytuje najvernejšie zobrazenie viac ako miliardy farieb a najtemnejšej čiernej spolu s nekonečným kontrastom. Okrem dokonalého obrazu vás pohltí tiež strhujúci zvuk, o ktorý sa postará Dolby Atmos s podporou formátov HDR vrátane novej generácie HDR10 + a Dolby Vision. Budete sa cítiť,  ako by ste boli v hľadisku divadla, v kine alebo v kotle pod pódiom či na športovom štadióne.

Vďaka možnosti pripojenia cez Wi-Fi môžete prezerať webové stránky, prehrávať videá z externého úložiska alebo streamovať služby typu Netflix alebo YouTube. Smart televíziu môžete využiť aj ako audiosystém jednoduchým pripojením napríklad vášho telefónu cez Bluetooth. To všetko vďaka vlastnému operačnému systému My Home Screen. Prostredníctvom služby Alexa alebo Google Assistant môžete televízory Panasonic ovládať aj voľným hlasom.

Odporúčaná predajná cena:
model TX-GZ2000 55″ – 3 849 EUR
model TX-GZ2000 65″ – 2 889 EU

 

 

 

 

 

TEN NAJLEPŠÍ ZVUKOVÝ ZÁŽITOK
Ak je pre vás zvuk nevyhnutnou pridanou hodnotou, potom vám odporúčame zaobstarať si doplnok k vašej televízii – soundbar. Ide o druh reprosústavy, ktorý vašu miestnosť doslova premení na domáce kino, koncertnú sálu alebo divadelné javisko. Vďaka jednoduchému elegantnému dizajnu navyše poslúži aj ako pekný doplnok.

Prekonať hranice zvukových zážitkov môžete so soundbarmi Panasonic SC-HTB900 alebo SC-HTB700, ktoré zdedili svoju koncepciu od preslávenej značky Technics. Panely s podporou formátov Dolby Atmos® a DTS: XTM umožňujú šírenie zvuku zo všetkých smerov a dokonca aj zhora.

Súčasťou zostavy je bezdrôtový subwoofer nasmerovaný k podlahe, ktorý sa postará o silné basy. Konštrukcia a pevnosť boxu potláča nechcené vibrácie. S vašou televíziou aj ďalšími prístrojmi ho ľahko bezdrôtovo prepojíte pomocou Bluetooth alebo Wi-Fi.

Odporúčaná predajná cena:
model SC-HTB700 – 559 EUR
model SC-HTB900 – 849 EUR

Zdroj: Elena B.