BABIE LETO V TERRA PARNA BUDE MAŤ PRÍCHUŤ VÍNA A JAZZU

Vinárstvo Terra Parna sa chystá osláviť Babie leto veľkolepo. Príďte v sobotu 21. septembra na Jazz vo vinohrade, kde bude hrať legendárny Peter Lipa s kapelou.

Milovníci vína a jazzovej klasiky si v Suchej nad Parnou prídu na svoje. Rodinné vinárstvo aj tento rok chystá Jazz vo vinohrade, kde si pochutnáte na kvalitných bielych, červených aj ružových vínach. Sme radi, že opäť u nás vystúpi popredný slovenský jazzman Peter Lipa. Je to zážitok pre každého, nielen pre hudobných fajnšmekrov. Vždy sa postará o skvelú atmosféru a nezabudnuteľné chvíle. Jednoducho vďaka nemu chutí naše víno ešte lepšie,“ hovorí Ivana Zvolenská, marketingová manažérka Terra Parna.

Program jedinečného večera sa začne už o 16:00 hod., kedy sa budete môcť naladiť na hudobné vystúpenie pohárom vína a chutnou večerou. Peter Lipa totiž zahrá so svojou kapelou nielen známe piesne, ale predstaví aj svoj najnovší album Dobré meno, ktorý vydal koncom apríla a nájdete v ňom 13 autorských piesní.

Vystúpením Petra Lipu s kapelou sa večer nekončí. Do 23:00 hod. si môžete naplno so svojimi priateľmi vychutnať nezameniteľnú atmosféru, ktorú má Terra Parna vďaka modernej architektúre obklopenej vinohradmi. Určite si nenechajte ujsť západ slnka, ktorý je najkrajší práve pri vežičke uprostred vinohradu Modrého Portugalu. Lístky na Jazz vo vinohrade si môžete kúpiť na stránek na www.chutemalychkarpat.sk. Cena lístka je 20 eur a na mieste stojí 25 eur. Vstupenka zahŕňa aj 5 eur na konzumáciu vína.

Zdroj: Ing. Michaela P.
Zdroj foto: Terra Parna