SÚŤAŽ!! Vyskúšajte unikátnu vegánsku kozmetiku pre mužov

kozmetika Bulldog

Unikátna a vo svete obľúbená značka prípravkov starajúcich sa o mužskú pokožku Bulldog je k dispozícii aj u nás. Teraz aj mužom na Slovensku ponúka tie najkvalitnejšie produkty založené na tých najlepších, čisto prírodných surovinách a najmodernejších poznatkoch popredných expertov na mužskú pleť. Výrobky Bulldog nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény, syntetické vonné látky, umelé farbivá ani zložky živočíšneho pôvodu. Sú teda vhodné pre vegetariánov i vegánov. Od základov boli vytvorené špeciálne pre mužskú pokožku a navrhnuté tak, aby fungovali jednoducho a efektívne v každom veku. Kozmetika pre mužov Bulldog je trendy a moderná a na Slovensku ju zoženiete výhradne v sieti drogérií dm drogerie markt.
kozmetika Bulldog

Súťaž skončila, ďakujeme za účasť.

Bulldog Hydratačný krém proti vráskam
Hydratačný krém proti vráskam obsahuje komplex antioxidantov z rozmarínu, echinacey a vitamín E. Je špeciálne navrhnutý pre hydratáciu pokožky, ktorú zanecháva jemnú a vyživenú. Prípravok nemastí, redukuje tvorbu vrások a pokožku zanecháva jasnejšiu a menej matnú. Používa sa ráno a na noc. Aplikuje sa na čistú pokožku tváre a krku.
Odporúčaná cena: 11,99 € za 100 ml balenie
kozmetika Bulldog

————
O Bulldog:
Myšlienka na vznik novej a exkluzívnej značky prípravkov starajúcich sa o pánsku pokožku Bulldog sa zrodila u jej zakladateľa Brita Simona Duffyho, ktorý si všimol nedostatočné zastúpenie sortimentu v segmente pánskej
kozmetiky. Inicioval preto výskum a vývoj nových produktov, ktoré pod značkou Bulldog uzreli svetlo sveta v Spojenom kráľovstve v roku 2007. Od roku 2010 sa produkty Bulldog vyvážajú do viac ako 15 krajín sveta vrátane USA, Južnej Kórey alebo Austrálie. Hydratačný krém je najpredávanejšou položkou z celého portfólia značky Bulldog. Každých 15 sekúnd sa vo svete predá jeden kus.