Čas ísť s kožou na trh!

Leto je v plnom prúde a naše nároky na starostlivosť o viditeľné časti tela sa zvyšujú.

Dámy majú jasno: na hladko! To by síce mohla ľahko zvládnuť aj klasická žiletka, ale čo keď sa objaví nepríjemné podráždenie? To posledné, čo by asi každá žena chcela, je skrývať po depilácii začervenanú pokožku. Najmä v lete.

Pokiaľ chcete záruku kvalitného oholenia, bez strachu z podráždenia či dokonca zranenia, zverte svoje chĺpky epilátoru Panasonic ES-EL9a. Ten je vybavený 90° flexibilnou výkyvnou hlavicou, ktorá sa skvele prispôsobí kontúram tela. O dokonale hladkú pokožku sa postará dvojitý kotúč osadený 60 pinzetami, ktoré zachytia aj tie najjemnejšie chĺpky. Podľa typu partie môžete voliť z troch rýchlostí ošetrenia, a to tak nasucho, ako aj namokro. Súčasťou balenia je súprava praktických nadstavcov vrátane ochranného viečka pre citlivé oblasti a menšieho nadstavca pre oblasť bikín a podpazušia. Dobíjacia batéria zaistí 30 minút prevádzky a jej opätovné nabitie zaberie jednu hodinu. K dispozícii je tiež praktické LED svetlo, ktoré nasvieti horšie viditeľné oblasti ako podpazušie alebo chodidlá a uľahčí ich ošetrenie.
Cena: 115 EUR

 

A čo pre pánov, ktorí chcú okrem dokonale zastrihnutých fúzov vyriešiť tiež pre leto nepríjemné ochlpenie na ďalších častiach tela?

Odporúčame ishaper Panasonic ER-GY60. S japonskou precíznosťou zvládne všetko od rovnomerného zastrihnutia fúzov až po dôkladné vyholenie chĺpkov na tele, nasucho aj namokro. Vďaka pridaným nadstavcom možno vytvoriť akýkoľvek styling. Staňte sa svojím osobným barbierom.

Cena: 89 EUR