Full-Frame bezzrkadlovka Lumix S5 ponúka špičkový výkon v režime fotografovania a videa

Lumix S5 má výnimočné vlastnosti vrátane neobvykle kvalitného kitového objektívu R2060. Ide tak o mimoriadne vyvážený prístroj vo všetkých oblastiach fotografie a videotvorby.

Srdcom bezzrkadlovky LUMIX S5 je 24 M CMOS Full-Frame snímač, ktorý sa môže pochváliť širokým dynamickým rozsahom a vysokou citlivosťou. Tieto parametre dosahuje vďaka vyššej schopnosti zachytávať svetlo. Technológia Dual Native ISO významne zlepšuje obrazovú kvalitu tak pri jasných scénach, ako aj v prítmí pri použití extrémnej citlivosti. K dispozícii má tiež celý rad formátov a režimov záznamu vrátane anamorfného režimu, spomaleného a zrýchleného záberu a časozberného snímania so 4K rýchlosťou 60p a 4K HDR. Veľkou výhodou modelu LUMIX S5 je tiež inovované rýchle a presné automatické zaostrovanie v režime foto i video. Vďaka pokročilej technológii výrazne presnejšie a rýchlejšie sleduje ľudské oko, tvár, hlavu či telo.

Viac informácií o modeli LUMIX S5 nájdete na: https://www.panasonic.com/sk/consumer/fotoaparaty-a-videokamery/fotoaparaty-lumix-s-full-frame.html

Zdroj: Elena B.