Modelová ofenzíva na rok 2018: Harley-Davidson to poriadne rozbalil!

Celkom nový Fat Boy, Fat Bob, Deluxe, kompletne inovované modely Breakout, Forty Eight, Street, Iron a k tomu navyše aj špeciálne výročné modely, vydané pri príležitosti osláv 115 rokov od založenia značky – toto všetko si na nás prichystala najslávnejšia motocyklová značka na svete: Harley-Davidson.

 Skutočne toho nie je málo – najviac nás ale „dostala“ dvojica celkom nových modelov Fat Boy a Fat Bob. Bolo už načase – po 30-tich rokoch potrebovali obmeniť, ale takúto zmenu sme nečakali! Nádherné hranaté svetlomety s modernou LED technológiou, frézované hliníkové kolesá v prípade Fat Boya, nastaviteľné podvozky a najnovšie silné motory – ponúkajú toto všetko a ešte omnoho viac.

Pre milovníkov klasiky je určený model Deluxe s bielymi bočnicami na bokoch pneumatík a množstvom chrómu. Alebo aj model Heritage Classic, ktorý dostal predné ochranné plexisklo a praktické kožené bočné tašky.

Heritage Classic

Pre menšie postavy, alebo dámy, je stvorený menší model Forty Eight, ktorý je teraz v ponuke s exkluzívnym lakom a označením poradového čísla vášho kusu (celkovo bude vyrobených 2 400 exemplárov).

Forty-Eight

A pre začiatočníkov s plytkým vreckom (resp. prázdnejšou peňaženkou) je určený vynovený model Iron 883, resp rôzne variácie na tému Street.

Iron 883

Určite nie však model Street Glide, ktorý patrí medzi vlajkové lode značky Harley.Davidson.

Street Glide

 

Technické novinky pri všetkých modeloch zahŕňajú:

– jedinečný LED svetlomet Daymaker Signature

– ľahko nastaviteľné predpätie zadného odpruženia

– nové prístrojovky

– bezkľúčové zapaľovanie a bezpečnostný systém ako súčasť štandardnej výbavy

– nabíjacia zásuvka USB na hlave riadenia

– nové palivové nádrže

Tých noviniek, je toľko, že najlepšie bude priatelia, ak navštívite jedného z troch predajcov na Slovensku (v Bratislave, Banskej Bystrici alebo v Prešove), alebo jednoducho kliknete na tento link:

https://motorcycles.harley-davidson.com/cz/cs/2018/index.html