Najlepšia lyžovačka na svete? Nech sa páči!

Predstavte si, že vás vrtuľník vysadí na vrchole hory a pred vami sa rozprestrú nepoškvrnené kopce a ľudoprázdne svahy, čakajúce na prvú stopu vašej lyže, či snowboardu. Nie, to nie je sen, to ste sa len ocitli vo svete heliskiingu!

 

Keď sa chceme baviť o heliskiingu, nemôžeme vám odporučiť nič iné, ako práve „kolísku“ tohto dychberúceho športu. Vysoká koncentrácia heliskiingových spoločností je typická najmä pre kanadské mesto Revelstoke, kde nájdete jednu z najlepších „prašanových“ oblastí na svete.

A keď vás už posielame do Britskej Kolumbie, potom vám – samozrejme – musíme odporučiť tú najlepšiu rezidenciu. Reč nie je o ničom inom, ako o Big Horne, ktorá je trojnásobným nositeľom ocenenia World´s Best Ski Chalet. Pochvaly rozhodne nedostáva len za svoju krásu – medzi konkurenciou vyniká taktiež kvalitou služieb na najvyššej možnej úrovni. Privátny šéfkuchár? Súkromná lekcia jogy, ktorá uvoľní vaše lyžovaním unavené svaly? Vlastné kino či horúce kúpele pod hviezdnou oblohou?

V Big Horne žiaden problém! S nadšením budú vítané aj vaše predstavy o lyžovaní, ktoré vďaka ochotnej asistencii miestneho personálu ľahko premeníte na realitu. Za to už výprava cez oceán stojí, nie?

 

Viac info na: www.bighornrevelstoke.com