Nekúpite? Výhľad za 20 miliónov v New Yorku

Duplex Penthouse na legendárnej Plaza Residences je unikátny projekt, ktorý ľahko prekoná všetko ďalšie, čo ste mohli v ponuke developerov vidieť doposiaľ. Luxusného bývania nájdete v tejto lokalite mnoho, ale aby sa spojil výhľad s nezameniteľným interiérom, to vidíme po prvý krát.

Penthouse je umiestnený na najvyššom poschodí, čo umožňuje súčasne sa pozerať na Central Park, ale taktiež na slávnu Fifth Avenue. Hlavná galéria a balkón smeruje na ikonické námestie Grand Armory.

Keď zaplatíte 20 miliónov dolárov, tak sa stanete majiteľom bytu s dvadsiatimi izbami. Design je inšpirovaný renesančným obdobím, čo by ste určite v centre New Yorku nečakali. Budete sa cítiť ako kráľovská rodina. Obklopení budete prácou zručných remeselníkov, ktorí postupovali pri budovaní interiéru rovnako ako ich predkovia v dávnych dobách – vše je ručná práca. Vrátane obnovených podláh z tvrdého dreva, alebo obloženia stropov špeciálnym dekorom.

Avšak súčasťou sú aj nové technológie, ako je napríklad mediálna miestnosť a v ďalších miestnostiach nájdete vlastnú kanceláriu, bar, formálnu jedáleň ale taktiež vlastné bistro v štýle Eat-In Kitchen, čajovú miestnosť s maľbou na stene od Hilary Knight, autora diela Eloise v The Plaza. Ďalej spálne so štyrmi kúpeľňami, jeden samostatný apartmán na hornom poschodí, a nakoniec napríklad aj šatňu alebo spa, ktoré je tu len pre vás.

Tento rozhodne prémiový byt s najnovšími a najluxusnejšími technológiami a vybavením, je vrcholom do tejto doby ponúkaných nehnuteľností v New Yorku a kúpiť ho rozhodne nebude bežnou investíciou vo vašom portfóliu. Ponúka ho slávna spoločnosť Sothebys Reality.