Olympionik Matej Beňuš sa stal ambasádorom novej RAV 4

Spoločnosť Toyota Central Europe – Slovakia sa rozhodla podporiť Mateja Beňuša, slovenského talentovaného reprezentanta vo vodnom slalome v jeho ďalšej športovej kariére.

 Matej Beňuš je bezpochyby najväčším talentom slovenského juniorského športu. Vodnému slalomu sa naplno venuje od roku 1998, teda od svojich 11. rokov. Má veľké ambície dosiahnuť tento rok významné úspechy na svetovej vodno-slalomárskej scéne, v letných mesiacoch ho čaká účasť na Olympiáde v brazílskom Rio de Janeiro. Vzájomná spolupráca Mateja Beňuša so značkou Toyota spočíva vo využívaní hybridného SUV pre cestovné účely v rámci športovej prípravy úspešného slovenského reprezentanta vo vodnom slalome v sezóne 2016.

Mám veľkú radosť, že sme s Toyotou našli spoločnú cestu. Toyota Rav 4 hybrid ma sprevádza a robí mi spoločnosť na cestách za pretekmi, tréningami, sústredeniami, ale taktiež aj v bežnom súkromnou živote. Je to proste „parťák na ktorého sa môžem spoľahnúť v každej situácii čo je pre športovca nesmierne dôležité„ – komentoval spoluprácu s Toyotou Matej Beňuš.

Matej má obrovský športový talent a vôľu byť v tom, čo robí, úplne najlepší. Tu vidieť symbolické spojenie zo značkou Toyota. Dnes stojíme na prahu spoločného priateľstva a neostáva, než Matejovi popriať veľa šťastia pre sezónu 2016, ktorá bude mať významný vrchol v lete na olympiáde v Rio. Držíme Matejovi palce a tešíme sa na spoločné zážitky vo vodnom slalome aj na jeho radosť za volantom vozidla značky Toyota“, dodal Pavel Zákora, riaditeľ spoločnosti Toyota Central Europe – Slovakia.

Text: Martin Benkovič, foto: archív LPM