PÁNSKA KOLEKCIA DESIGUAL

Man Catalog SS 2016

VO VZDUCHU JAR

Man catalog SS 2016
Man catalog SS 2016

Desigual predstavuje ešte viac sofistikovanú verziu oblečenia pre voľný čas, a to v novej kolekcii jar/leto 16. Tradičná mužská klasika bola navrhovaná od úplného začiatku. Dôvod je jednoduchý: opäť priniesť niečo nové. Farebné gombíky svietia na košeliach a látky sú neskutočne príjemné na dotyk. Každý kúsok je jedinečnou kombináciou kreativity a funkčnosti. Paleta potlačí ponúka výrazné možnosti, a to pre tých, ktorí ich preferujú. Samozrejmosťou sú i decentnejšie potlače, ktoré sú veľmi populárne.

NA VOĽNÝ ČAS

Man catalog SS 2016
Man catalog SS 2016

Tento nový pohľad na tradičný mužský styling používa tradičné voľnočasové elementy, ktoré sú charakteristické pre pánske kolekcie. Sofistikovane ich kombinuje s nádychom športového oblečenia.
Návrhári u košieľ stavili na kontrast. 100% popelín,moderné strihy a potlače z nich robia absolútne must-have kúsky. Tradičné motívy značky Desigual boli tentokrát pretvorené do absolútne minimalistických verzií a nechýbajú tu odkazy na tradičné ikonické motívy z popkultúry. Radosť kombinovať a nosiť. Kabáty a bundy sú v tejto sezóne v štýle oversize. Ešte ste tento trend neskúsili? Je najvyšší čas… Určite zaujmú aj intenzívne
vzory na podšívkach.

DŽÍNSOVÝ ZÁKLAD

V novej sezóne sa oplatí staviť na TOTAL DENIM LOOK. Všetky kreatívne procesy boli tomu prispôsobené. Najtradičnejšia džínsovina tak nepôsobí bežne a nudne. Otvoril sa priestor pre hru s odtienmi modrej, ktorá vzájomným zošívaním tvorí neskutočný výsledok.