Pomocník na kĺby, kosti a svaly – FlexiMed

Začína sa leto a s ním aj čas rozhýbať stuhnuté kosti a kĺby. Čaká Vás niekoľko mesiacov krásnych slnečných dní, ktoré sú ako stvorené na turistiku a ďalšie športové aktivity. Vedeli ste o tom, že až 50 % Slovákov zažíva pravidelné problémy s kĺbmi?

Ak patríte medzi tých, ktorí bojujú s podobnými problémami, máme pre Vás riešenie: Výživový doplnok FlexiMed od NaturaMed Pharmaceuticals. FlexiMed kombinuje hneď 8 jedinečných látok s dlhodobo zdokumentovaným účinkom na zdravie pohybového systému – kĺbov, kostí aj svalov. Obsahuje vitamín C, ktorý pomáha udržiavať tvorbu kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek, krvných ciev a kostí. Obsiahnutý vitamín D zasa prispieva k efektívnemu využitiu vápnika.

FlexiMed tiež obsahuje kostnú múčku z lososa atlantického s obsahom vápnika, ktorý je štruktúrovane identický tomu ľudskému, a preto má vyššiu vstrebateľnosť. Okrem toho, v každej kapsuli nájdete aj glukozamín, mangán, horčík či zázvor. FlexiMed predstavuje komplexný produkt pre celkové zdravie a Vašu optimálnu formu vrátane antioxidačných účinkov, zdravej zrážanlivosti krvi, normálnej hladiny cukru v krvi, podpory energetického metabolizmu, znižovanie miery únavy a vyčerpania a zdravej funkcie imunitného systému.

Zdroj: Lenka H.