Príležitosť sa vždy nájde aj sama, výber daru je však na vás

METAXU si máte možnosť vychutnať pri rôznych príležitostiach alebo ju ako originálny darček dopriať svojim blízkym. Či už je takouto príležitosťou Deň otcov, ktorý sa tento rok slávi 17. júna, alebo narodeniny či meniny niektorého z vašich blízkych, vždy je príležitosť objavovať unikátne chute, ktoré rôzne druhy METAXY ponúkajú.

METAXA PRIVATE RESERVE
Objavte jemnú chuť korenia a sušených kvetov danú unikátnou kombináciou ingrediencií: ušľachtilých muškátových vín z ostrova Samos, starených vínnych destilátov a tajnej prísady zo stredomorských bylín a okvetných plátkov ruží. METAXA Private Reserve vzniká raz za rok, v jedinej várke z vínnych destilátov zrejúcich desiatky rokov v sudoch z limousinského duba, ktoré dosiahli dokonalú kvalitu a chuť. Prináša zmyselný a jedinečný zážitok. Jej komplexná a veľkorysá chuť v sebe skrýva med, sušené kvety, jemné dubové tóny, tabak a pomarančovou kôru. METAXA Private Reserve je prvým samostatným dielom Constantinosa Raptisa po tom, čo bol v roku 1992 menovaný piatym Metaxa Masterom.

K nákupu produktov značky METAXA teraz získate ako pozornosť aj darčekovú tašku, 2 poháre a komplimentku, na ktorú môžete napísať vaše venovanie.