ŠKODA: Autorizovaní predajcovia opäť otvárajú svoje brány pre všetkých zákazníkov

Po dočasnom uzatvorení autorizovaných predajní a servisov značky ŠKODA spôsobenom pandémiou koronavírusu, sa pre zákazníkov po rozhodnutí vlády opäť od dnešného dňa otvárajú ich brány. Reštart predajní je spojený so zavedením prísnych hygienických opatrení, ktorých cieľom je minimalizovať zdravotné riziká pre zákazníkov aj zamestnancov a pritom poskytovať plnú škálu služieb. V showroomoch značky ŠKODA je k dispozícii široká ponuka skladových vozidiel za atraktívne ceny a dostupné sú aj všetky služby spojené s predajom vozidiel, vrátane kompletného servisu.

„Vítame toto rozhodnutie vlády. Znovuotvorenie predajní za prísnych hygienických podmienok je dobrou správou pre zákazníkov, dílerov, ale aj výrobcov. Absolútnou prioritou pre nás samozrejme bude ochrana našich zamestnancov a zákazníkov. Tí si budú môcť vyberať zo širokej ponuky pripravených vozidiel, chýbať nebude ani priestranná, praktická a elegantná nová ŠKODA OCTAVIA,“ uviedol  Ing. Marek Růžička, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Horúce novinky aj atraktívne ceny
Zákazníci sa tak od stredy, 22. apríla môžu rozhodnúť, či si auto kúpia online.z pohodlia domova prostredníctvom LIVE SHOWROOM-u na stránke www.skoda-auto.sk, alebo navštívia autorizovanú predajňu osobne. Pri príležitosti otvorenia širokej siete showroomov s automobilmi značky ŠKODA si zákazníci budú môcť vybrať z množstva nových skladových vozidiel s atraktívnymi cenami. Okrem tradične obľúbených nových či modernizovaných modelov ŠKODA SUPERB, ŠKODA SCALA či ŠKODA KAMIQ je možné zakúpiť aj dlhoočakávanú štvrtú generáciu modelu ŠKODA OCTAVIA, ktorá ponúka emotívny vzhľad vozidla, nový koncept interiéru s veľkorysým priestorom, množstvo technológií a inovatívne asistenčné systémy, známe najmä z vyšších modelových radov. Pre tých, ktorí hľadajú vynikajúci pomer hodnoty za peniaze a osvedčenú kvalitu je stále možné objednať skladové vozidlá modelu OCTAVIA tretej generácie.

Bezpečnosť na prvom mieste
Prevádzka autorizovaných predajní značky ŠKODA podlieha radu bezpečnostných opatrení, ktoré chránia zákazníkov aj zamestnancov. V praxi to znamená, že prevádzky budú v maximálnej možnej miere dodržiavať nariadenia vlády a odporúčania hygienikov pre obmedzenie priameho kontaktu osôb a dodržiavania odporúčaných odstupov. Autorizovaní predajcovia sa budú zameriavať na regulovanie počtu osôb v showroomoch, na pravidelné čistenie a dezinfekciu vystavených vozidiel, na využívanie ochranných pomôcok, či  dostupnú dezinfekciu aj pre zákazníkov.

Podobné opatrenia platia aj v autorizovaných servisoch značky ŠKODA. Pre zákazníkov sú na webových stránkach jednotlivých servisných partnerov prehľadne k dispozícii telefónne čísla a e-mailové kontakty, cez ktoré je možné sa do servisu objednať. Pracovníci príjmu po dohode so zákazníkom naplánujú návštevu servisu tak, aby bol na nevyhnutné minimum obmedzený kontakt s ďalšími zákazníkmi v priestoroch servisu. Všetky opatrenia smerujú k najvyššej možnej úrovni hygienických štandardov, vrátane priebežného čistenia a dezinfekcie kontaktných plôch a náradia.

Pre maximálny komfort a bezpečie ponúkajú niektoré autorizované servisy ŠKODA rozšírené služby dezinfekcie klimatizácie. Rovnako ponúkajú aj službu vyzdvihnutia vozidla u zákazníka alebo jeho doručenie. O dostupnosti rozšírených služieb sa zákazníci môžu informovať telefonicky či e-mailom u jednotlivých servisných partnerov ŠKODA.

Zdroj: Lenka Kalafut Lendacká, ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.