ŠPECIÁLNA EDÍCIA MOËT & CHANDON OD ROGERA FEDERERA

Slávna značka francúzskeho šampanského Moët & Chandon oslávi 20 rokov tenisových úspechov Rogera Federera so špeciálnou edíciou nazvanou “Greatness Since 1998”.

Roger sa tento rok na tenisových kurtoch len mihne, ale aj napriek tomu nezaháľa a svet tenisu je stále jeho hlavnou doménou, aj keď napríklad v spojení so slávnym šampanským domom, alebo inými významnými značkami. Tenisový šampión napríklad nedávno navštívil Dubaj, kde sa zúčastnil otvorenia najväčšieho obchodu spoločnosti Rolex

Tento raz propaguje špeciálnu edíciu Moët & Chandon a to hlavne preto, že táto kolekcia sa priamo spája s jeho tenisovou kariérou. Oslavuje jeho celú športovú históriu s počiatkom v roku 1998.

Táto limitovaná edícia šampanského je vo fľašiach Grand Vintage Magnum, ktoré sú zabalené do kože, podobne ako tenisové rakety. Tento dôležitý detail vytvára nový vzhľad a úžasne reprezentuje spojenie so športom. Pod obalom, na štítku fľaše, nájdete podpis Federera, zatiaľ čo vo vnútri koženej „kravaty“ nás čaká tajný odkaz: “Sny sa splnia”.

Každá jedna fľaša je ocenená na neuveriteľných 15 000 eur a výnosy  z predaja poputujú Nadácii Rogera Federera, ktorá podporuje vzdelávanie detí so zdravotným postihnutím v Južnej Afrike a vo Švajčiarsku. Táto edícia Moët & Chandon sa predáva iba na zvláštnu objednávku a možno ju kúpiť len v Európe. Ak máte záujem, tak jedine cez e-mail na adrese: rogerfederer20@moet.com.