TIP NA PRÁZDNINY: UKÁŽTE DEŤOM SVET ILÚZIÍ A HLAVOLAMOV V AVIONE

Každý rodič hľadá inšpiráciu, nápad a užitočný tip, kam sa vybrať s deťmi počas letných prázdnin. Radovánky vo vode sú ideálnym riešením. Tie však občas prekazí počasie a niekedy jednoducho deti potrebujú zmenu a možnosť naučiť sa niečo nové.

 

Zaujímavým tipom na letné dobrodružstvo je unikátna výstava Labyrinthum – Neobyčajný svet zábavy. Navštíviť ju môžete v bratislavskom nákupnom centre Avion od júna až do 11. septembra 2022.

Nápaditá, originálna a vzdelávacia výstava vás vtiahne do neskutočného sveta optických ilúzií. Detskí návštevníci si potrápia hlavičky a zároveň sa aj výborne zabavia.

Čaká vás zrkadlové bludisko, trick art obrazy, hlavolamy v nadrozmerných veľkostiach aj optické klamy, ktoré  vyrobili tí najskúsenejší výtvarníci, umeleckí tesári a kováči. Vďaka nim môžete pohladiť žirafu cez okno, bojovať s mocným čarodejníkom, stretnúť sa s dinosaurom alebo vyriešiť záhadu číselného hlavolamu a mnoho ďalšieho.

Nenechajte si ujsť 37 exponátov, ktoré sú zárukou neskutočnej zábavy aj príležitosťou na zaujímavé fotografie 😉. Netradičné ilúzie a hlavolamy prinesú jedinečný zážitok nielen deťom, ale aj dospelým.

Výstavu Labyrinthum môžete navštíviť v nákupnom centre Avion každý deň v čase:

  • pondelok až štvrtok od 11.00 do 19.00 hod.
  • piatok až nedeľa od 10.00 do 20.00 hod.

 

Vstupné:    

  • Dospelí: 4 eurá
  • Deti (od výšky 1 meter), dôchodcovia, ZŤP: 3 eurá
  • Rodinné vstupné (2 dospelí a 2 deti): 13 eur
  • Deti – školské skupiny (nad 15 detí + 1 dospelý zadarmo): 2 eurá

Vchod na výstavu je v Gastropasáži vedľa prevádzky Burger King. Viac informácií nájdete na https://www.avion.sk/sk-sk/kampane/labyrinthum.

#avionbratislava #labyrinthum