Zefektívnite si homeoffice: Nakupujte s PLANEO Elektro úplne bezstarostne a s výhodami

Mať homeoffice na dobu neurčitú je pár dní zábava, postupne však človek príde na to, že aj tento druh práce má svoje úskalia, ktoré treba vylepšovať. Napríklad keď sa potrebujete sústrediť na prácu, ale školáci majú práve vyučovanie.

Mnoho obývačiek a kuchýň sa počas karanténnych obmedzení premenilo na kancelárie, mnoho detských izieb na školy. Zároveň sa vynorili problémy, aké doteraz neexistovali. Ako zabezpečiť, aby sa deti mohli učiť online práve vtedy, keď vy potrebujete pracovať? Ako sa koncentrovať na prácu, keď sa najmladší členovia rodiny divoko hrajú? Ako si pri tom všetkom zachovať jasnú myseľ? Dosť bolo zbytočných otázok! Na www.planeo.sk ich vyriešite všetky aj s tou, kde na to vziať. Od 31. marca môžete pri nákupe na splátky s 5-ročnou VIP zárukou získať zľavu až 40 % úplne na všetko! Bezpečná doprava zadarmo do 24 hodín je samozrejmosťou. Viac informácií o akcii nájdete na stránkach planeo.skRiešenie nedostatku výpočtovej techniky v rodine je jediné – kúpiť ďalšiu. Na vašu prácu alebo deťom na učenie je vyhovujúci notebook ASUS X540BA-DM623T s 15´´displejom, pamäťou 4GB DDR4, 256GB 2,5″“ SSD pevným diskom, procesorom AMD Dual Core A4-9125, 2.3GHz (1M Cache, up to 2.6 GHz) a OS Windows 10 Home.

Malé deti pri hre neumlčíte, preto je treba hľadať riešenie inde. Nasaďte si slúchadlá, pustite si obľúbenú hudbu a zvuky z okolia pre vás prestanú existovať. Slúchadlá Samsung Galaxy Buds+. Výborne sedia v ušiach, štúdiový zvuk má bohaté basy a ostré výšky, hovory sú jasné a zrozumiteľné. Tri adaptívne mikrofóny zaručia, že budete dobre počuť aj vás.

Aj keď máte obmedzené možnosti vychádzok a pohybu, smart hodinky sa stále zídu. Práve ony vám presne spočítajú, koľko krokov ste spravili, koľko metrov prešli, koľko kalórií minuli a možno sa vám práve vďaka nim podarí udržať si postavu a kondičku. Inteligentné hodinky Xiaomi Amazfit GTR-47mm Aluminium kompatibilné s Androidom aj iOS vám zmonitorujú aj spánok a počet vyjdených poschodí. Prehrávajú hudbu, zobrazujú notifikácie z mobilu a nájdu vám aj mobil, keď neviete, kam ste ho dali.

Chvíle s rodinou sú vzácne, aj keď ich teraz spolu trávime 24/7. Zachyťte tieto prchavé nádherné okamihy na dvore, alebo na prechádzkach v lese kvalitnou kamerou. Outdoorová kamera Sencor 3CAM 4K20WR so 4K záznamom, integrovanou wifi a vodeodolnosťou do 30 metrov zachytí aj tie najväčšie bláznovstvá. Navyše má v cene naozaj bohaté príslušenstvo, takže už nič netreba dokupovať. Stačí už len počkať, kedy ju využijete naplno, po skončení aktuálnej karantény.

Extra tip navyše:
Tiež vám chutí sýtená voda o čosi viac? Pokiaľ ešte nemáte SodaStream, je najvyšší čas si ho zadovážiť. Vám ušetrí vláčenie fliaš z obchodu, vášmu rozpočtu peniaze a vy zas ušetríte životné prostredie, pretože najlepší odpad je ten, ktorý sa netvorí. Aj SodaStream vám PLANEO Elektro privezie domov do 24 hodín bez príplatku za dopravu. Nová bombička je tiež ľahko dostupná  – môžete si  ju vymeniť napríklad v Tesco alebo v Kauflande alebo online na vybraných weboch. Zoznam výmenných miest počas situácie s koronavírusom nájdete na stránke sodastream.sk.

Potrebujete poradiť? Odborní poradcovia PLANEO Elektro sú tu pre vás na čísle 02/21293436.

Zdroj: Silvia K.