ANJEL POMSTY Robert Bryndza predstavuje ôsmy prípad ERIKY FOSTEROVEJ

Svetovo úspešný autor bestsellerov Robert Bryndza sa vracia s ďalším prípadom Eriky Fosterovej a jej tímu. Erika stojí pred zložitým prípadom: Kto zavraždil vysoko postaveného politika, hviezdneho futbalistu a castingového režiséra? Dokáže vypátrať vraha a odhaliť všetky jeho tváre skôr, než pribudnú ďalšie obete? Kniha vychádza pod značkou Cosmopolis, ktorá je súčasťou vydavateľstva GRADA Slovakia.

 

Keď detektív šéfinšpektor Erika Fosterová nájde vysokopostaveného politika Nevilla Lomasa nahého, zviazaného a mŕtveho vo vlastnej posteli, vedenie Metropolitnej polície rýchlo
rozhodne, že jeho smrť nie je potrebné vyšetrovať. Prípad je odložený, no len do chvíle, keď je nájdená mŕtva aj nádejná futbalová hviezda. Navyše, Erika a jej tím s týmito vraždami spoja aj smrť známeho režiséra. Polícia už nemôže ignorovať to, čo je očividné: v Londýne úraduje sériový vrah, ktorý si chce vybaviť účty.

Výsledky vyšetrovania sú však trochu mätúce. Na záberoch z priemyselných kamier sa objaví päť podozrivých žien… a všetky sú si na nerozoznanie podobné. Pri pátraní po ich totožnosti Erika niekoľkokrát narazí na zmienku o sexuálnej pracovníčke, ktorá má špinu na toľkých vplyvných mužov, že to znervózňuje aj tých najmocnejších politikov a vedenie Metropolitnej polície.

Čas do ďalšieho útoku vraha sa kráti a je na Erike, aby rozplietla sieť dôkazov
a zodpovedala zásadné otázky: Čo spája obete? Kto ďalší je zapletený do škandálu? A ako ďaleko sú mocní ochotní zájsť, aby ochránili svoje vlastné záujmy?

Zdroj: Vydavateľstvo GRADA