Britská módna ikona Paul Smith uvádza nadčasové pánske vône

Paul Smith je britský módny návrhár, celosvetovo známy pre svoje vysoko kvalitné šitie.paul-smith-essential-fragrance-campaign-james-rousseau Jeho celoživotnú prácu a prínos nielen v oblasti módy ocenila aj kráľovná Elizabeth II, ktorá mu v roku 2 000 udelila vyznamenanie – stal sa britskou ikonou pánskeho oblečenia.Používa klasické tradičné techniky s niečím unikátnym – moderným twistom britského humoru v kombinácii s nadčasovou eleganciou. V jeho portfóliu nájdete tradičné, a zároveň chic pánske obleky, kabáty, saká, nohavice a mnoho ďalšieho. Okrem oblečenia sa táto obľúbená britská módna ikona venuje aj tvorbe nadčasových pánskych aj dámskych vôní. Hlavnou myšlienkou je vytvoriť vôňu, ktorá symbolizuje čistú esenciu štýlu Paula Smitha: krajčírstva a elegancie. 

 

Prvé vône

Paul Smith začal vytvárať a uvádzať svoje prvé vône, Paul Smith Men a Paul Smithps015a01_paul-smith_essential_100ml_packshot_front Woman v roku 2000. Dizajnér vytvára vôňa v spolupráci so spoločnosťou Inter Parfums Inc. a zároveň so známymi parfumármi z celého sveta. Návrhár Paul Smith má v súčasnosti v ponuke 40 unikátnych pánskych aj dámskych parfumov. Prvý parfém bol vytvorený a uvedený v roku 2000, pričom posledná uvedená novinka, Essential Men, je z roku 2016. Paul Smith vône boli vyrobené v spolupráci so známiymi parfumármi ako Hamid Merati-Kashan, Marie-Aude Couture-Bluche, Olivier Pescheux, Antoine Maisondieu, Laurent Bruyère, Antoine Lie, Jean-Pierre Bethouart, Nathalie Lorson, Alain Astori, Nathalie Gracia-Cetto, Domitille Bertier, Anne Flipo, Vincent Schaller, Francoise Caron a Barnabe Fillion.

PAUL SMITH ESSENTIAL MEN – Esencia mužského krajčírskeho umenia

Paul Smith Essential je ikonická vôňa na oslavu elegancie moderného Paul Smith gentlemana. Vôňa sa otvára v štruktúrovanú čerstvosť vytvorenú z rozmarínu a korenia z yuzu, ktoré je naplnené elegantným ozónovým akordom. Srdce sa skladá z výraznýchpaul_smith_spring_summer_2013_campaign_paul_boche aromatických tónov šalvie muškátovej a levandule, uprostred s kvetinovou intenzitou pomarančového kvetu. Rozhodne moderný mužský charakter vône je založený na jemnej drevnatej báze pačuli a cédrového dreva, zabaleného v upokojujúcom pižme.Ostrý a elegantný flakón vône Paul Smith Essential má strieborné kovové viečko s vyrytým logom Paul Smith. Ikonické pruhy podčiarkujú logo. Obal odhaľuje triezvy, elegantný a chic mužský strih pripomínajúci elegantnú farbu obleku Paul Smith.

 

Vôňu Paul Smith Essential 30, 50 a 100 ml od 35,9 eur nájdete v predaji v sieti parfumérií Marionnaud.