Dizajnérska zlatá päťka

Poďte sa pokochať, obdivovať a zatúžiť – prepadnite spolu s nami zlatému mámeniu!

Hovoriť zlato, mlčať striebro…bravenAk prepojíte dizajnérsky reproduktor LUX IPX5 s vaším chytrým telefónom, môžete komunikovať s vašimi blízkymi bez obmedzení z akéhokoľvek miesta vášho príbytku. Lux bol nadizajnovaný tak, aby pôsobil ako elegantný bytový doplnok. Bez nabíjania vydrží vybavovať vaše hovory až 12 hodín, navyše technológie TrueWireless sľubuje taktiež veľmi čistý zvuk aj pri prehrávaní hudby. Cena: 90 eur (Braven)

Kvetinová odyseaAVM_Veneziani_p.1-79 new:Frag I-XVI indiceOsemnásť ručne fúkaných zlatých píšťal, pripomínajúcich kvety, spojil dizajnér Nigel Coates do jednej dokonalej kytice. Nechajte váš strop rozkvitnúť hrou svetla a tieňov. Cena: 10 000 eur (AVMazegga)

Zvodné krivkyessential-homeDokonalé kreslo Jones spája dva vyzývavé materiály – leštenú mosadz a hebký zamat. Jeho krivky slastne obopnú vaše telo a vy dokonale zrelaxujete púhym posedením v ňom. Cena: 2 975 eur (Essential Home)

V jaskyniboca-do-loboOdkladací stolček v kombínácii mosadze a ocele Lapiaz bol inšpirovaný krasovými útvarmi a prasklinami na povrchu vápenca.Cena: 2 160 eur (Boca do Lobo)

Dve planúce srdcialaliqueLegenda vraví, že papagáji privezení zo vzdialených zemí, kde predtým žili ako párik, sú od seba neoddeliteľní, aj keď sú držaní v zajatí. Z delikátneho kryštálu vytvorená socha z novej kolekcie Eden vnesie večnú lásku do vášho domova.Cena: 550 eur (Lalique)