Harmónia štýlu v najnovšom letnom lookbooku Reserved

letnoý lookbook Reserved

Retro a romantizmus kombinovaný s etnickým a boho štýlom, a to všetko ponorené do okolitej pop kultúry sú charakteristické črty, ktoré nájdete v najnovšom letnom lookbooku Reserved.

Marocké málo navštevované lokality nie sú len perfektným zázemím pre kampaň, ale aj inšpiráciou pre letnú kolekciu značky RESERVED. Východiskovým bodom bola bezstarostná idylická nálada, prezentovaná neobvyklým spôsobom s pridaným štýlom techno festivalov 90. rokov. Celá kampaň je plná multikultúrnych motívov, orientálnych vzorov, etnických odkazov a štýlu inšpirovaného Balkánom. Čerpanie z tradícií rôznych civilizácií je silným globálnym trendom súčasnosti v oblasti módy a popkultúry, ktorý nasleduje aj RESERVED. A to všetko čo najbližšie k prírode.

Kľúčovou témou pánskej línie Reserved sú pohodlné, oversize štýly. Zaprášené farby alebo zemité odtiene jednoduchých jednoradových oblekov sú spárované so sandálmi. Vzory, najmä v retro štýle, predstavujú v tejto sezóne dôležitý prvok. Sú umiestnené predovšetkým na voľných košeliach, ktoré sú v kontraste so širokými šortkami. Ľanové topy v letnej kolekcii sú spárované s pruhovanými bermudskými šortkami a spolu vytvárajú nomádsky vzhľad. Khaki blejzre a bundy s kapucňou odkazujú na štýl safari. Rovnako ako v prípade ženskej línie – aj tu sa batikované vzory primárne objavujú na tričkách inšpirovaných festivalom Coachella. A doplnky? Rôzne doplnky ako rybárske klobúky, XXL tašky a nadrozmerné námornícke vaky na plece umocňujú cestovateľskú atmosféru celej kolekcie. Rave štýl akoby prevzatý priamo z techno festivalov deväťdesiatych rokov, farby púšte, atmosféra savany. Táto zmes, plná letnej idylickej atmosféry, tvorí eklektickú kolekciu Reserved, ideálnu na dovolenky, výlety do voľnej prírody, ale aj do mestskej džungle.
www.reserved.com