NESMRTEĽNÉ PÁNSKE DOPLNKY

NESMRTEĽNÉ PÁNSKE DOPLNKY

V histórii módy existujú trendy, ktoré v jednom období žiaria a v ďalšom už patria do tých najtmavších kútov šatníka. Občas sa im pošťastí a prežijú krátku renesanciu, ale vždy sa jedná o sezónne záležitosti. Zaujímavejšie sú tie kúsky, ktoré prežívajú módne výstrelky a sprevádzajú nás celými modernými dejinami bez toho, aby zapadli na dno šuplíka a my sme sa k nim už nikdy nevrátili.

V pánskej móde tak nájdeme doplnky, ktoré by mal vlastniť každý moderný muž a ktoré pri pozornom a precíznom výbere dokážu prežiť niekoľko generácií.

Kožená aktovka
Pre každého, kto žije život neustále v pohybe, na jednaniach alebo behaním po meste, je kvalitná kožená aktovka nepostrádateľným pomocníkom, ktorý však funguje aj ako doplnok reprezentujúci váš osobitý štýl a cit pre eleganciu. Preto je nutné jej výberu venovať náležitú pozornosť a siahnuť len po tých najkvalitnejších na trhu – tradície a dlhoročná remeselná výroba sú tými najlepšími devízami.

PeňaženkaNESMRTEĽNÉ PÁNSKE DOPLNKY
Chybou by bolo pochovať dojem z precízne vybranej aktovky jej obsahom –kožená peňaženka je tak pre vás tým správnym smerom. Najrozšírenejším typom pánskych modelov sú tzv. dolárovky, ktoré sú vďaka malým rozmerom, ale efektívnemu členeniu, ideálnou voľbou pre každého, kto chce mať všetko na svojom mieste a zároveň mať možnosť vziať peňaženku jednoducho do vrecka.

OpasokNESMRTEĽNÉ PÁNSKE DOPLNKY
Neoddeliteľnou súčasťou pánskeho outfitu je bezpochyby kvalitný kožený opasok. Nech už sa jedná o casual štýl, alebo spoločenskú udalosť – azda niet väčšieho prešľapu než vyraziť do spoločnosti so zakasanou košeľou do nohavíc bez opasku. Vďaka širokej ponuke je navyše jednoduché nájsť ten perfektný kúsok, ktorý bude vyhovovať nielen dĺžkou, ale taktiež šírkou, farbou a v neposlednom rade aj dizajnom spony, ktorá opasok zdobí.

Vreckovka a kravata
V neposlednom rade je tu dvojica, ktorá sprevádza formálny aj neformálny štýl a dokáže celý model pozdvihnúť a odzrkadliť osobitý vkus aj zmysel pre detail. Už dávno neplatí poučka o dokonalom zladení a identickom vzore, ktorá sa však stále drží ako imaginárny zdvihnutý prst pri výbere novej vreckovky do saka a kravaty – naopak: nejedná sa totiž o dvojičky, ale skôr o bratov. Tieto dva doplnky nemusia preto byť totožné, ale mali by ladiť. Nebojte sa siahnuť aj po hravejších vzoroch, keď sa jedná o casual outfit, ale zároveň myslite na to, že business a formálny si vyžadujú decentnejšie ladenie farieb s dôrazom na luxusné spracovanie a vzhľad.

Zdroj: MiB