Odlíšte svoj Cayenne od davu

Netvrdíme, že by Porsche Cayenne bolo rovnako rozšírené, ako Škoda 120 za socializmu, ale vo väčších mestách s ním už dnes rozhodne nikoho neohúrite tak, ako kedysi. Nemecký úpravca Gemballa ponúka viacero možností, ako za relatívne dobrý peniaz odlíšiť svoje SUV značky Porsche od davu.

 Najpredávanejší model značky Porsche s interným označením 958 má za sebou skutočne úspešný príbeh. Luxusné SUV sa predáva ako teplé rožky a nemeckému výrobcovi športových automobilov každoročne  zabezpečuje veľmi slušné čierne čísla. Ani z druhej, alebo tretej ruky Cayenne nič nestráca na svojej exkluzivite, ibaže jeho majiteľom zostane „zopár drobných“ aj na individuálne úpravy.

Renomovaný  úpravca Gemballa, sídliaci v nemeckom Leonbergu, teraz ponúka balíky gemballa_g58_aero2_10Aero I. a Aero II. za zvýhodnených podmienok. Balíky obsahujú nielen aerodynamické komponenty, ako to ich názov napovedá, ale aj kompletné sady kolies za atraktívne akciové ceny.

Už aj lacnejší balík Aero I. pridáva Cayenne 958 moderný vzhľad s nádychom  individuality. Balík obsahuje predný a zadný spojler, ako aj bočné prahy. V kombinácii s diskami kolies rozmeru 10,0J x 22 ET 55 a pneumatikami veľkosti 295/30 ZR22 vzniká skutočne športový dojem.

Balík Aero II. obsahuje rozšírenie blatníkov (+ 7 cm na strane), ktoré dodávajú Cayenne výrazne svalnatejší vzhľad. Dištančné podložky k diskom kolies sa postarajú o lícovanie kolies s karosériou.

Všetky komponenty doplnkov karosérie vyrába Gemballa s pečiatkou „Made in Germany“ z karbónu, buď s parciálnym vysokolesklým, alebo matným lakom. Ak je karoséria vášho Cayenne čierna, nemusíte riešiť žiadne ďalšie lakovanie.

Balík Aero I. ponúka Gemballa za zvýhodnenú cenu 8 687 eur (plus montáž 1 340 eur) a lakovanie (2 285 eur).

Balík Aero II: dostanete za 12 805 eur (plus montáž 1 785 eur) a lakovanie (3 550 eur).

Viac informácií nájdete na webovej stránke www.gemballa.com.