Predvianočný výlet na svahy ešte výhodnejšie: ak skombinujete zľavy s cashbackom, ušetríte

S príchodom prvých zimných dní sa nevracajú len kabáty, čiapky a rukavice. Vracia sa aj čas vyhradený pre rodinu a priateľov, ktorý netrávime iba v pohodlí domova, ale aj na zasnežených horských svahoch. Slováci sú známi milovníci lyžovania a za zážitkami zo zasnežených zjazdoviek sú ochotní vycestovať nielen do slovenských hôr, ale aj do susedných krajín. Na ideálne odštartovanie sezóny je najvhodnejšie práve blížiace sa predvianočné obdobie. Kým totiž vypukne vianočný nával, lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom práve v tomto období veľkorysé zľavy.

Čím viac, tým menej
Lyžovačka pre celú rodinu môže nepochybne zaťažiť rodinný rozpočet, zvlášť vo vychytených obdobiach Vianoc a vianočných prázdnin. Časy, kedy jednoducho stačilo obuť lyže a ísť na svah sú nenávratne preč. Lyže, prilba, kukla alebo ochranné rukavice sú povinnou výbavou každého zodpovedného lyžiara, nehovoriac o nákladoch na permanentku, stravu či dopravu. V prípade, že vaša lyžovačka je naplánovaná na viac ako jeden deň, rátajte aj s ubytovaním pre seba a vašu rodinu. Pri minimálnom počte troch ľudí môže už aj takýto výlet odčerpať z peňaženky stovky eur. Práve preto je predvianočné obdobie, keď sa hlavná lyžiarska sezóna ešte nerozbehla, ideálne. Lyžiarske strediská sa totiž práve v tomto období snažia nalákať prvých zákazníkov na veľkorysé zľavy.

Všade dobre, doma najlepšie
Lyžiarske strediská na Slovensku si od blížiacej sa zimnej sezóny sľubujú návrat návštevníkov zo zahraničia. V Nízkych a Vysokých Tatrách sa už začalo so zasnežovaním zjazdoviek, aby mohli lyžiari odštartovať tohtoročnú sezónu už začiatkom decembra. Bežní zákazníci môžu využiť skupinové zľavy, rodiny s deťmi si zase môžu kúpiť rodinné permanentky. Čím väčšiu rodinu máte, tým väčšiu zľavu vám zvyčajne lyžiarske centrum poskytne. Kúpou rodinného lístka môžete ušetriť 10 % až 25 %, kúpou cez internet v dostatočnom predstihu až 30 % z ceny.

Pre dobrodružné povahy
Cestovanie bez hraníc v rámci Európskej únie umožňuje milovníkom zimných športov vyberať si zo širokej ponuky lyžiarskych centier aj v zahraničí. Medzi populárne a Slovákmi vyhľadávané lyžiarske destinácie patrí najmä Rakúsko a Taliansko. Ceny lístkov sa v porovnaní so Slovenskom pohybujú mierne vyššie, no cene zodpovedá aj dĺžka a kvalita svahov. Medzi najpopulárnejšie destinácie patrí Sölden alebo Kaprun v susednom Rakúsku, v Taliansku je to zase vychýrená Madonna di Campiglio, alebo Andalo. Tieto strediská lákajú návštevníkov na predvianočnú lyžovačku takisto výraznými zľavami. V cene ubytovania napríklad ponúkajú už aj skipas a polpenziu, čo je výrazná úspora najmä pre rodiny či viacčlenné skupiny.

Ako si zalyžovať za najnižšiu cenu? S Cashbackom!
Vedeli ste, že už zľavnená cena sa teraz dá skombinovať s ďalšími výhodnými benefitmi? Ako? Ak sa stanete členom medzinárodnej nákupnej komunity Cashback World, môžete teraz pri každom nákupe dostať späť cashback, teda časť zo zaplatenej sumy a navyše získať aj tzv. nákupné body. Platí to dokonca aj pri tovaroch, ktoré už predtým boli v zľave. „Náklady na predsezónnu lyžovačku je možné ešte znížiť využívaním vernostného nákupného systému, vďaka ktorému získate peniaze späť na svoj účet, ak ju realizujete u obchodného partnera“, hovorí Laura Bertoldová, Head of Marketing MyWorld Slovakia, ktorý je prevádzkovateľom medzinárodnej nákupnej komunity Cashback World na Slovensku. Medzi partnermi Cashback World môžete nájsť aj ubytovacie zariadenia, reštaurácie a aj niektoré z najväčších ubytovacích internetových platforiem vôbec. Jedinou podmienkou, ktorú musíte splniť, aby ste dostali cashback a nákupné body je bezplatne sa zaregistrovať ako člen Cashback World. Ak už ste členom tejto komunity a rozhodnete sa kúpiť si takto zľavnený lyžiarsky výlet, nezabudnite nájsť partnerských predajcov vo vašom cieľovom regióne či krajine, aby ste u nich získali ešte väčšie výhody. Okrem toho je možné ušetriť aj na pohonných hmotách v prípade, že cestujete autom a palivo načerpáte na jednej z partnerských čerpacích staníc. Viac informácií nájdete na www.cashbackworld.com.

Zdroj: Branislav V.

skombinujte zľavy s cashbackom, ušetríte