TOTAL predstavuje nové produkty pre starostlivosť o vozidlá

Spoločnosť Total uvádza na slovenský trh novinky určené pre starostlivosť a údržbu automobilov. Ide o niekoľko nových produktov, ktoré pomôžu zaistiť nielen čistotu vozidla, ale tiež dokonalý chod motora.

 

Čistič ráfikov: odmasťovač na vodnej báze pre žiarivo čisté disky kolies
Vysokovýkonný výrobok pre vodičov automobilov, čistič kolies TOTAL Wash Wheel Cleaner ľahko odstraňuje z diskov kolies škvrny, mazivo, lepkavý nahromadený prach z bŕzd a obnovuje ich jas. Zanecháva ochranný film, čím spomaľuje znečistenie. Je na použitie na všetky typy diskov kolies a štandardných pokrievok, ktoré sú v dobrom stave. Tento výrobok nie je vhodný na leštené a nenalakované hliníkové disky kolies ani na poškodené disky.

Rychloleštiaca kvapalina: parfumovaný voskový emulzný sprej na báze vody, vytvára vodoodpudivú a antikoróznu ochrannú vrstvu
Expresné leštidlo TOTAL Wash Express Polish odstraňuje škvrny a nečistoty z karosérie. Prostriedok je krémovej konzistencie a veľmi ľahko sa rozotiera. Uľahčuje odstraňovanie prachu z povrchov a poskytuje dlhodobý ochranný lesk. Rozotretý vosk má hydrofóbnu povahu a zanecháva antikorózny film. Hodí sa na všetky typy povrchov: metalízu alebo vrstvené laky. Čistí lesklé povrchy a vytvára lesk bez oplachovania.

Čistič motora: vytláča, rozpúšťa a odstraňuje usadené nečistoty
Čistič motora TOTAL Engine Cleaner je dodávaný s ľahko použiteľným rozprašovačom. Používa sa na dôkladné čistenie vonkajších súčastí motora a ďalších mechanických súčastí vrátane ťažko prístupných miest. Jeho aktívna pena na odolné nečistoty uvoľňuje a odstraňuje hlboko usadený olej a mastnotu bez toho, aby poškodila tesnenie motora, hadice chladenia alebo iné gumové súčasti.

Multifunkčná kvapalina: vhodná na uvoľnenie a mazanie zadrhávajúcich a skorodovaných kovových častí
Multifunkčná kvapalina TOTAL Multifunction fluid odblokuje zámky, ovládacie prvky, pružiny, zipsy, káble, pánty a upevňovacie prvky. Premazáva kovové časti a malé mechanizmy a zastavuje praskanie tesnenia, pedálov a kolies. Zanecháva antikorózny film a rozptyľuje vlhkosť na kovových povrchoch a elektrických kontaktoch. Rozpúšťa usadeniny z gumy a dechtu.

Osviežovač: inšpirovaný francúzskymi výrobcami parfumov
Parfum TOTAL Wash Ambience Perfume Tropical osviežuje interiéry vozidiel, potláča nepríjemné pachy a zanecháva príjemnú tropickú vôňu.

Autošampón: odstraňuje odolné nečistoty i hmyz
Vďaka svojmu zloženiu bez rozpúšťadla uvoľňuje TOTAL Wash Auto Plus Shampoo tvrdú a zaschnutú špinu bez toho, aby došlo k zmenám na laku či farbe. Vytvára stabilnú, homogénnu a jemne parfumovanú penu, ktorú možno ľahko opláchnuť a po zaschnutí lak zostáva bez šmúh. Neobsahuje rozpúšťadlá.

Benzínová prísada pohonných hmôt
Pomocou čistiaceho účinku benzínovej prísady TOTAL dochádza k vymývaniu usadenín zo vstrekovacieho systému, čím sa udržiava celý systém prívodu paliva čistý (palivová nádrž, spaľovacia komora, ventily, vstrekovací systém). Pravidelným používaním výrobku sa motor chráni pred koróziou aj zvyšovaním spotreby paliva. Čistiaci účinok 3 v 1: palivový systém, vstrekovací systém a čistenie systému dodatočnej úpravy. Plne syntetické zloženie zachováva výkon motora.

Dieselová prísada pohonných hmôt
Aditívum TOTAL čistí celý systém prívodu paliva a udržiava vstrekovací systém a spaľovaciu komoru čistú vďaka odstráneniu usadenín a minimalizácii tvorby usadenín. Pri pravidelnom používaní poskytuje ochranu proti korózii a zlepšuje spaľovanie motorovej nafty, čím pomáha znižovať spotrebu a emisie znečisťujúcich látok. Čistiaci účinok 3 v 1: palivový systém, vstrekovací systém a čistenie systému dodatočnej úpravy. Plne syntetické zloženie zachováva výkon motora.

Viac na www.total.cz