Tvorca de GRISOGONO vytvoril luxusný variant hodiniek Samsung Gear S2

Známy tvorca luxusných šperkov a hodiniek, spoločnosť de GRISOGONO, vytvoril limitovanú edíciu hodiniek Samsung Gear S2, ktorú ozdobil desiatkami bielych a čiernych diamantov a ružovým zlatom.

 Samsung Gear S2 by de GRISOGONO – spojenie dvoch ikonických značiek vytvorilo jedinečnú edíciu inteligentných hodiniek. Tie sa premieňajú vďaka ružovému zlatu, viac ako stovke čiernych a bielych diamantov a náramku z kože galuchat (kože s charakteristickou perličkovou textúrou), ktorý je typický pre de GRISOGONO. Zlatá luneta s diamantmi sa voľne otáča okolo ciferníku, takže majitelia hodiniek nestratia nič zo špičkových vlastností Gear S2.

„Spoločnosť De GRISOGONO bola vždy spájaná s odvážnymi produktmi a vizionárskym prístupom k luxusným šperkom a hodinkám,“ uviedol Fawaz Gruosi, zakladateľ a kreatívny riaditeľ de GRISOGONO, a dodal: „U Gear S2 sme zachovali všetky technické schopnosti a intuitívne použitie, ktoré sú vlastné produktom Samsung. Tieto hodinky budú mať čestné miesto vedľa modelov Meccanico, Otturatore a Occhio značky de GRISOGONO, ako ďalší príklad nášho revolučného prístupu k návrhom hodiniek.“

Limitovaná edícia Samsung Gear S2 by de GRISOGONO je prvýkrát vystavená na prehliadke Baselworld 2016.