Vianočné zázraky s jedinečnými vôňami od Hermés – splňte si svoje sny

Od roku 2004 boli vône EAU DES MERVEILLES od prestížnej francúzskej značky Hermés kľúčom, ktorý otvorí dvere do krajiny zázrakov Hermés.

 

Od nevinnosti k fantázii, od detstva k ženskosti, toto je svet, v ktorom jedinečnosť bola privedená do svetla. Rok za rok, dvorní parfumári Hermés uvádzali voňavú poéziu do celého sveta. Nádherné čarokrásne vône Eau des Merveilles zaliate v jedinečných flakónoch majú magickú silu zobraziť svet z nových uhlov, úžasných príbehov. Sú kľúčom k zázrakom, sú zosobnením hviezd v dennom svetle.

Novinka Hermés L’Ombre des Merveilles
Po zachytení vône mora v parfume Eau des Merveilles Bleue, Christine Nagel sa vydala hľadať odtieň zázrakov. Ponúka kontrast svetla a tieňa: zdôrazňuje odtiene kadidla, prelínajúce sa s ľahkosťou hesperidie. Eau des Merveilles, nočný tón fazuľky tonka ju zosilňuje a štipka obrysov čierneho čaju drevo a odhaľujú ďalšie svetlá tejto novej, jedinečnej vône. L’Ombre des Merveilles je okamih milosti, závoj mäkkého kašmíru, cez ktoré kadidlo píše jeho tajomné arabesky. Naozaj magická textúra, ktorá sa objaví na prahu dňa. Podmanivá vôňa, ktorá zvýrazňuje tieň hlbokej žiary sveta. Vytvorený pre kúzelníkov, ktorí majú radosť zo všetkých možností dňa i noci.

Flakón vône: Svetovo uznávaný návrhár Serge Mansau vytvoril nádherný unikátny flakón, plochý na jednej bočnej strane a zaoblené na druhej, sklo flakónu je posiate hviezdami – odhaľujúce poéziu sveta.

Výskušajte aj ľahšiu verzie vône: HERMES Eau des Merveilles Bleue – nádherná iskrivá vôňa, ktorá je odrazom hĺbky oceánu

Iskrivá toaletná voda Eau des Merveilles Bleue z dielne Hermés je odľahčenou verziou magického parfumu  Eau des Merveilles. Autorom tejto jedinečnej vône pre ženy je slávna parfumárka Christine Nagel. Srdce toaletne vody je zložené z drevitej, jantárovej tóniny a pačuli, ktorá je unášaná na vlne ženskosti, bez toho, aby boli vo vôni obsiahnuté kvetinové tóny. Nádherný flakón a dizajn vône, ktorý je spojením hviezdnej oblohy a chladivej hladiny, je stelesnením dokonale priezračnej vody.

Magická vôňa s hĺbkou oceánu
Od prekvapenia k mágii a od mágie až po očarenie, Eau des Merveilles Bleue vás zavedie od vášho nosa až k snehovému oblaku na oblohe. Rozmanitý parfum, ktorého základ je postavený na drevenom jantárovom tóne, rezonuje až do vrcholových tónov. Dámska toaletná voda Hermes Eau des Merveilles vás svojou sviežosťou a dravosťou vystrelí do úplne novej dimenzie. Je stvorená pre ženy, ktoré rady rozjímajú, sú kreatívne a ich fantázia pracuje naplno.

Vône Hermés sú dostupné v parfumériách Marionnaud a Douglas.

Zdroj: Katka B