Zaparkujte si Ferrari priamo až do svojej kancelárie!

Máte vo svojej garáži nablýskané Ferrari, alebo len jednoducho patríte k milovníkom tejto kultovej talianskej značky? Potom by vám nemal uniknúť tento unikátny dizajnérsky počin…

Tentokrát to nie je ďalšia rýchla kráska na štyroch kolesách, ale veľmi elegantný doplnok do kancelárie. Ferrari tento rok totiž oslavuje 70. výročie a pri tejto príležitosti spojilo svoje sily so spoločnosťou Poltrona Frau, ktorá sa zaoberá výrobou exkluzívneho nábytku. Ich spoločné dieťa – kancelárske kreslá s príznačným názvom „The Cockpit“ stvoril tím dizajnérov na čele s Flaviom Manzonim.

Jedná sa o rovnaký tím ľudí, ktorí stoja za takými špeciálnymi modelmi, ako sú La Ferrafi Aperta, či 812 Superfast. Pokiaľ náhodou očakávate obyčajnú kancelársku stoličku, nenechajte sa zmiasť – použité materiály sú totiž na chlp rovnaké, ako v najdrahších modeloch Ferrari. Základom je samozrejme karbónová škrupina, ktorú efektne dopĺňa prvotriedna koža. Dva modely, ktoré sa líšia najmä výškou operadla, boli pomenované „President“ (vyšší) a „Executive“ (nižší). Samotné názvy samozrejme predznamenávajú ich predurčenie. Necháte sa zlákať? The President stojí 10 000 eur, a the Executive stojí 7 500 eur.