Najdrahší bicykel na svete?

Detroitská značka Williamson Goods vyrába športové potreby, no teraz prišla s niečím absolútne unikátnym. Bicykel s cenovkou 35 000 dolárov, s názvom Python Wheelmen Bicycle je zatiaľ najdrahšou položkou v jej ponuke. Vďaka svojej špecializácii na luxusné športové kúsky top kvality chce spoločnosť zaujať bohatých majiteľov, ktorí sa neboja spojiť šport s designom, napríklad aj vďaka tomuto  bicyklu.Najdrahší bicykel na svete?

Každý produkt Williamson je ručne zostavený a vyrobený na mieru v Detroite. Python Wheelman Bicycle je skutočne jedinečný svojim štýlom, aj technológiami. Vyrobených bude len 10 bicyklov z každé farby, celkovo iba 30 exemplárov. Každá časť bicykla je vyrobená ručne z vzácnych a kvalitných materiálov, ktoré dokonale prepojujú tradície s novými technológiami. Pokiaľ ide práve o materiály, tak sú to skutočne úžasné prírodné produkty. Python Wheelman Bicycle je pokrytý hadími a krokodílími kožami a navyše s certifikáciou o neporušení humánneho zaobchádzania so zvieratami. Kože sú spracované navyše bez akýchkoľvek chemických látok, takže se zachovala autentickosť a kvalita. Každý bicykel Python Wheelman bude mať sériové číslo, takže každý majiteľ uvidí jedinečnosť svojho bicykla na prvý pohľad. Neuveriteľne štýlové bicykle vyrobená z chrómovanej ocele a medi budú vyhovovať najmä milovníkom cykloturistiky.
Najdrahší bicykel na svete?

Každý bicykel sa dodáva s množstvom luxusných doplnkov, ako predný nosný regál s medeným pokovovaním, nápojová nádoba s medeným nástrekom, čierna kožená taška na sedlové náradie a taktiež stredový výsuvný stojan. Základné farby sú čierna a biela, všetky ostatné farby je možné realizovať na požiadanie. Navyše, tento bicykel uspokojí jazdcov všetkých postáv, pretože môže byť vyrobené v troch rôznych veľkostiach a na požiadanie tiež na mieru. A pokiaľ sa stanete fanúšikmi tohoto ojedinelého druhu luxusného športového náradia, tak vedzte, že Python Wheelmen Bicycle práve vyvíja golfové vybavenie a tašky, kriketové pálky, alebo aj tenisové rakety.

Zdroj: MiB