Slížovica bude mať vlastné poháre, na festival si príde zaskákať aj šéfkuchár Marcel Ihnačák!

Už o 28.augusta sa stretneme na Autocvičisku SPU v Nitre na festivale Slížovica! Festival kapely Horkýže Slíže bude mať originálne plastové poháre! Pivo vám načapujú do pohárov s motívom kapely Horkýže Slíže, ktoré sa už vyrábajú v limitovanej edícii!

Na festivale bude variť gastrošpecialista Marcel Ihnačák, ktorý predstaví originálny recept na slíže. 28. augusta 2018 si na siedmom ročníku Slížovice zahrajú okrem Slížov kapely The Paranoid, Zoči Voči, Chiki Liki Tu-a, Slobodná Európa, Polemic či Lapášanka. Prekvapením bude koncert najväčšej českej rockovej kapely, ktorú však organizátori nemôžu prezradiť! Vstupenky sa míňajú, využite príležitosť zakúpiť si ich za predpredajovú cenu!

Siedmy ročník festivalu Slížovica prinesie množstvo dobrej hudby a kulinárskych zážitkov. Pozvanie kapely Horkýže Slíže prijal známy gastromajster Marcel Ihnačák ocenený dvoma hviezdami Michelin. Navarí slíže tak, ako ich má rád.

„Pravda je taká, že skupina Horkýže Slíže sú moji kamaráti a nemáme možnosť sa stretávať až tak často, ako by som chcel. Myslím si, že toto je tá správna príležitosť. Publiku predstavím môj originálny recept na Horkýže Slíže, hlavné suroviny budú čakanka a sušená šunka. Viac neprezradím, príďte ochutnať…“ pozýva Marcel Ihnačák.

Slížovica

Obľúbený šéfkuchár bude mať na festivale vlastný stánok a jeho slíže si budete môcť aj kúpiť. Svoje umenie predvedie na malom pódiu, ktoré bude zároveň patriť aj kapele Lapášanka a súťažiam.

„K festivalom mám veľmi pozitívny vzťah, hlavne k punkrockovým. Od malička rád počúvam tvrdšiu hudbu. Rád by som si na Slížovici vypočul čo najviac kapiel. Pokiaľ bude čas, tak si aj zaskáčem, ako obyčajne, na Horkýže Slíže…! teší sa na Slížovicu Marcel Ihnačák.

K Marcelovej kulinárskej šou sa pridá aj gitarista Horkýže Slíže Juraj Štefánik.
„Som vyučený cukrár, 10 rokov som pracoval v cukrárni a vyrábal špeciálne torty na zákazku. Takže mám k vareniu blízko a veľmi ma to baví. Som strašne rád, že môžem variť s takým majstrom ako je Marcel. Presné menu sa dozviete na mieste, čakáme vás na Slížovici,“ teší sa na festival Juraj Štefánik.

Slížovica bude mať unikátnu gastrozónu, ktorá ponúkne jedlá všetkého druhu. Nebude chýbať kebab, palacinky, klobásy, ražniči, bryndzové a kapustové halušky, kukurica, podplamenník, grilovaný oštiepok, hotdogy, burgre, trdelníky, donnuty, zmrzlina, waffle či ľadová drť. Na výber bude viac druhov piva, ktoré vám načapujú do originálnych pohárov s motívom kapely Horkýže Slíže. Prvých 200 návštevníkov dokonca dostane pivo zadarmo. Čakajú vás stánky s vínom a alkoholové zóny St. Nicolaus zóna, BOREC zóna či Negrita zóna. Oddýchnuť si môžete v relax zóne a keď načerpáte sily, vyskúšajte detské alebo športové atrakcie. Na festival prídu zahrať kapely Pipes and Pints, The Paranoid, Zoči Voči, Chiki Liki Tu-a, Slobodná Európa, Polemic, Alone, Lapášanka a Doctor P.P. Nemôže chýbať koncert usporiadateľov – kapely Horkýže Slíže. A čaká na vás aj obrovské hudobné prekvapenie v podobe najväčšej českej rockovej kapely. Bude Pohoda, príde Bára aj Burlaci.

Vstupenky na Slížovicu si môžete kúpiť v sieti Tickeportal na https://www.ticketportal.sk/Event/Slizovica_festival_2018.

Vstupenky sa míňajú, využite príležitosť zakúpiť si ich za predpredajovú cenu! Stretneme sa 28. augusta 2018 na Autocvičisku SPU v Nitre. Organizátori upozorňujú, že ochranka nepustí do areálu žiadne fľaše a to ani plastové. Nenoste si preto na festival vlastné nápoje ani jedlo, bude tam dostatok stánkov s občerstvením. V prípade nepriaznivého počasia si zoberte pršiplášť, a nie dáždnik. Cena vstupenky je 13 eur, na mieste v deň festivalu je 15 eur. Deti do 130 cm majú vstup zdarma. ZŤP-s vozíčkari majú vstup zdarma, ich sprievodca si hradí plnú sumu vstupenky.