Vozíte so sebou cennosti? Čo tak vyskúšať titánový kufrík LV za 23-tisíc eur ?

Louis Vuitton kufrík

Louis Vuitton berie vážne všetky cenné a potrebné veci, ktoré so sebou chceme odviezť kamkoľvek. Najmä preto navrhol špecializované kufre, do ktorých zabalíte všetko krehké a cenné – od čajových setov až po kozmetické pomôcky.

Spoločnosť s iniciálkami LV je známa hlavne tým, že produkuje cestovné tašky a tak im záleží, aby ste v jednom zo svojich senzačných kufrov LV mali všetko, čo potrebujete – hlavne v bezpečí!Najnovším počinom týmto smerom je rad titanových prepravných kaziet, ktoré sú optimalizované tak, aby chránili citlivé predmety ako drahé šampanské, fotoaparáty alebo hodinky.

Tento špeciálny model je nazvaný Coffret 8 Montres Titanium a je vybavený lesklým kovovým exteriérom vyrobeným z titánu, s vyrytým logom, teda s monogramom LV. Kufor sa môže pochváliť krémovými koženými rohmi, rovnako ako okrajmi a zámkami z ruténia, ktoré sú trochu tmavšie než monogramový titán. Vo vnútri je kufor čalúnený šedou textíliou, konkrétne mikrovláknom. Kufor má odnímateľný horný zásobník s ôsmimi vankúšikmi a s miestom pre vaše milované hodinky a časťou pre ďalšie drobné doplnky. S cenou 27 600 USD, teda asi 23 000 eur, je tento kufor skutočne  jeden z cenovo najnáročnejších, ale nedá sa mu odoprieť, že bude obľúbený u každého, kto chce na letisku ukázať, kto je tu VIP cestujúci.

Navyše zaručene ochráni cenné kusy z vašich zbierok šperkov alebo z vínnej pivnice.

Text a foto: MiB